Skocz do zawartości

[26x 1,5] jakie wybrać?


btx18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy w doborze opon. 26 x 1,5. Ewentualnie inne propozycje szerokości. Jeżdżę głównie do pracy ok 40km po asfalcie. W weekendy od czasu do czasu utwardzone drogi gruntowe. Bardzo rzadko błoto. Często jeżdżę w czasie deszczu (taki klimat):). Reasumując opona musi być ,, szybka,, , dobrze sprawować się zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni i w razie potrzeby pojedzie po bezdrożach. Budżet to do 100zł za oponę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grę wchodzą także twarde gruntówki, to bym proponował nieco szersze - 1,75", np. niedrogie Kenda Khan

Przestań...! Ta oponka to niska półka dobra aby doturlać się do sklepu po bułeczki. Mam takową , niestety ją nabyłem, i niewiele dobrego mogę o niej powiedzieć. Przeciętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań...! Ta oponka to niska półka dobra aby doturlać się do sklepu po bułeczki. Mam takową , niestety ją nabyłem, i niewiele dobrego mogę o niej powiedzieć. Przeciętna.

 

Pitolisz jak potłuczony i tyle w temacie. "Doturlać się po bułki" :woot:  Ja p.... co za opinia. Jak by miała większe logo i kosztowała x2 to pewnie była by już papu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ja mam tę oponę i bynajmniej nie na wypady po bułki. Stać mnie i na taką za 2 stówy tylko celowo wybrałem tę. Jeśli "niska półka" to świetna trakcja na szosie i pancerność w lekkim terenie również z korzeniami i kamieniami w górach to ja nie mam pytań. Nie musi się jej lubić ale od razu, że do niczego to już lekkie przegięcie. Jedyny komplet od wielu lat nie stwarzający najmniejszych u mnie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Dyskusja trwa A ja dalej opon nie zamówiłem:) to będzie coś sensownego czy nic dobrego już nie produkują? 1,5 czy 1,75?

Przez wiele lat jeździłem na Michalin Trasworld City. W wersji 1,5 to był idealna oponka na wszelkie długie trasy asfaltowe a także do miasta. W terenie też nieźle szła. Ot miała ograniczenia takie jak każda opona w tym rozmiarze. Niestety ta oponka jest już nie produkowana. Może jeszcze gdzieś u kogoś zalega a może ... będzie wznowienie. .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...