Skocz do zawartości

[koła zipp]opinie o modelu kół zipp 303


grzesiekbl

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

co sadzicie o kołach zipp 303 czy mozna zaliczyć je powiedzmy do uniewrslanych(tak tak wiem nie ma złotych srodków).?

dlaczego pisze o uniwersalności... głównie smigam po plaskim terenie gdzie ew. wystepuja czasem jakies tam wzgórki i pagórki ale bardzo lubie i jak mam tylko okazje uciekam z rowerem w nasze Tatry i tam smigam ew. góra Kamieńsk.wiem, że ten model doskonale spisuje sie na plakich terenach tam w sumie gdzie przewaznie sobie pomykam ciekaw jestem jak zachowuja sie one w górach na podjazdach i zjazdach(przy tak wysokim stożku) bo kupowac osobno na plaskie i górzyste tereny to juz nie lada wydatek.ciekaw jestem waszych opinii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uniwersalne kolka. Osobiscie nie mialem okazji jezdzic na nich w gorach, zaledwie miejscowe pagorki. Ale wystarczajace zeby je rozgrzac. Bardzo dobrze hamuja w polaczeniu z szarymi klockami zippa evo pro. Gorzej jest w mokrym.

45mm to wcale nie jest tak duzo. Kola swietnie zachowuja sie nawet w silnym wietrze, mam na mysli model Firecrest. Dla mnie nie ma roznicy pomiedzy niska obrecza 27mm a 303.

Pod wzgledem wagi (1220g szytka) nie bedzie problemu, bo i tak beda lzejsze od najlzejszych alu, oczywiscie tych, na ktorych da sie jezdzic.

 

Gdymy mial ponownie kupowac tego typu kola, chyba teraz wybralbym 404 ale moze dlatego ze juz jezdzilem na 303 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...