Skocz do zawartości

[pompka] zamiennik dla sigma alpha jet i pompka do domu


xeg

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam pompki wyprawowej z manometrem która bije 7bar i więcej, najlepiej montowaną do rur. Do tej pory używałem sigmy alpha jet, która w tej roli spisywała się znakomicie aż do wczoraj kiedy złamała się dźwignia zaciskowa. Przez chwilę pomyślałem, że kupię sobie taką drugą w końcu 20zł na sezon to żaden wydatek, ale nie mogę znieść myśli, że to samo przydarzy mi się w trasie. Dlatego szukam czegoś solidniejszego. Budżet max 70zł.

Oprócz tego szukam solidnej pompki stacjonarnej max 150zł.

 

proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak, zalazłeś już coś? bo póki co mam wszystko ponad budżet, np topeak racerocket /HP/HPX - byłaby idealna gdyby miała jeszcze manometr, CRANK BROTHERS Power Pump - tu znów brakuje wężyka... 

Albo może by tak kupić kolejną aplha jet i za w czasu wzmocnić to miejsce np przyklejając mały płaskownik klejem epoksydowym.. próbował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dźwignia pęka w miejscu jak na zdjęciu z tematu:

http://www.forumrowerowe.org/topic/165973-pompkasigma-sport-alpha-jet/

W internecie można znaleźć wiele takich przypadków i myślę, że śmiało można to nazwać błędem konstrukcyjnym.

 

 

Zakupiłem Zefal Air Profil FC 02, do crossa na wąskich oponkach i do szosy jak znalazł, do tego stajcjonarną FLP 7000 B'TWIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się przed chwilą i dźwignia rzeczywiście się mocno wygina tuż obok zawiasu... I jest tak jakby jaśniejsza linia na plastiku. Nasmarowałem zawias i wykręciłem o pół obrotu nakrętkę może wytrzyma z roczek.

Niemiecka myśl techniczna to kiedyś było coś, dokąd zmierzasz świecie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...