Skocz do zawartości

[koła szosowe] Jakie koła do treningów po drogach nie zawsze idealnych


AdamKGB

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim czytającym. Na imię mam Adam i jeżdżę amatorsko między 5000 a 7000 km rocznie. 

 

Słuchajcie mam dylemat, chcę wymienić koła, muszą być przede wszystkim bez awaryjne ale też w miarę lekkie estetyka jest tutaj jakby najmniej ważna ale nie bez znaczenia. Koła posłużą mi głównie do treningów, nie koniecznie po idealnym asfalcie, czasami zmuszony jestem jechać po kiepskich drogach rowerowych sami wiecie jak to jest. Ponieważ średnio trzy cztery razy w roku biorę udział w zawodach kolarskich nie chcę kupować dodatkowych kół tylko i wyłącznie pod zawody. Zastanawiałem się nad kołami Mavic Ksyrium Elite S lub Fulkrum Racing 1 rozważałem też zakup Fulcrum Red Wind 80 bo podobno są wytrzymałe, przynajmniej tak zapewniał mnie Pan ze sklepu, ale wiadomo jak to jest ze sprzedawcami, pewnie nawet nigdy na nich nie jeździł. W grę wchodzi zakup nowych kół żadnych używek z małym przebiegiem, nie ufam okazją. Dodam tylko że obecnie mam koła Rigida SXOR. Dodam zdjęcie roweru abyście mogli się przyjrzeć i doradzić.

 

Pozdrawiam wszystkich czytających :)

 

post-171325-0-32126600-1413405830_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...