Skocz do zawartości

[Pulsometr] jaki wybrać


bonornog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam pytanie jaki pulsometr wybrać na telefon z Androidem 4,1 i dosyć starym Bluetothem 3.0. zależy mi na pulsometrze w pasku pod klatkę piersiową ewentualnie na rękę w cenach do 300zł. Model telefony to K&M Drive KM407 zależy mi na kompatybilności z nim bo ten telefon jest moim telefonem treningowym do endomondo a do normalnego używania mam Iphone 5s i do niego jest tego całe mnóstwo a do starego androida nie mogę żadnego znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradź czemu nie jeździsz czy nie biegasz z ipkiem? 

ja jeżdżę i biegam z ipkiem 4s. Wprawdzie nie rejestruję trasy, bo mam do bieganie garmina forerunner 110, a do jeżdżenia edge 510, ale telefon jest zawsze ze mną. I nic się nie dzieje - ani od potu, ani od wstrząsów, ani od upadków, ani od deszczu. 

 

zephyr gadał ze starymi blutufami. 

http://www.amazon.com/Zephyr-HxM-BT-Wireless-Sensor/dp/B002PL33AQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sprzedaj ten telefon z andkiem i za te pieniądze kup sobie bank energii do ipka. Do tego jakąś opaskę HR na bluetooth 4.0 - pełno tego w cenach ok 35 dol. Kurcze, jakoś mi niezręcznie pisać takie rzeczy dorosłemu chłopcu. Zrób co chcesz, tylko mnie nie pytaj, czemu coś jest drogie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno używam fona na rowerze mtb gdzie nie jeżdżę po asfalcie tylko po leśno polnych drogach gdzie sporo dziur i tarek:) jeden uchwyt już w tym roku na fona mi się zepsuł i muszę nowy zakupić chyba pokrowiec na fona na ramę a nie jak miałem uchwyt na kierownicę:) przy tym coś piszą że działa np z Galaxy I9000 który nie ma nowszego androida niż 4,0 albo i 4,1 nie pamiętam chodzi o galaxy s2:) nie wiem czy to prawda. jeżeli tak to z moim fonem też będzie działał:) http://allegro.pl/pulsometr-nadajnik-polar-wearlink-do-smartfonow-i4672877380.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie ogarnac. Zapominj o Endomondo. 

1. Zainstaluj strave na Iphone i wtedy nie masz problemu z bateria bo endo jest bardzo pradozerne. Ze Strava powinno byc ok.

lub 

2. Kup sobie Garmina

 

Wydawac tyle kasy na zephyra to nieporozumienie dodatkowo wtedy wzrosnie Ci zuzycie baterii bo dziala na starszym BT 2.0. Wydasz sporo nic nie zyskasz. Bez sensu.

 

W Iphone masz BT 4.0 wiec sporo mniejsze zuzycie pradu.

Do Iphone opaske masz za 130zl -> http://www.tchibo.pl/pas-napiersiowy-z-pulsomierzem-bluetooth-p400057113.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TYM k&m JAK NAWET SPADNIE CZAS DZIAŁANIA NA BATERII O POŁOWĘ W STOSUNKU DO ZUŻYCIA PRĄDU PRZEZ gps TO NAWET WTEDY WYTRZYMA 8h:) na iphonie nie korzystam z endomondo a i tak bateria szybko znika. w K&M jest bateria 4tys mah w iphonie 1700 bodajże także różnica jest dość sporawa:) w GS3 miałem 2300mah a i tak 8h na GPS z Endomondo nie trzymało nie mówiąc już o podłączeniu pod BT opaski:) a co do samego Endomondo to z żadnym innym nie potrafię jeździć tylko Endo mnie motywuje do wysiłku chociażby dla rywalizacji:) bez rywalizacji nie mam motywacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja używam Lumii 920 z opaską Polar H7 do tego Endziol albo Striver (klient Stravy dla WP) i wszystko bangla że aż miło. Z baterią nie ma problemu. Zużycie na poziomie 10%/h z włączoną muza na słuchawkach (przed wyjściem z domu bateria do FULL). W planach GARMIN 500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...