Skocz do zawartości

[Do 2000zł] Kolarzówka nowa / używana XL


wojtek8

Rekomendowane odpowiedzi

Triban 500 oczywiście jak na prawdziwego rycerza przystało, nie no z tym hamowaniem to żartuję. Ale powiedzcie czy poza potrójną korbą i wspaniałym napisem B'TWIN ten rower ma jakieś inne wady?

Triban 500 oczywiście jak na prawdziwego rycerza przystało, nie no z tym hamowaniem to żartuję. Ale powiedzcie czy poza potrójną korbą i wspaniałym napisem B'TWIN ten rower ma jakieś inne wady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przestan błaznować i afiszowac sie ze swoim lenistwem, tylko przeczytaj watek odnośnie kupna tribana, zostal on przytoczony kilka postów wyżej. Wszystko masz tam wyjasnione. Mogę tylko potwierdzić że faktycznie jest on trudno dostępny i jesli sie jaśnie wielmożny pan zdecyduje na rumak marki btwin to sa nikłe szanse że go dostanie od pstrykniecia palcami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kolego  , byłem w Decathlonie i już wiem wszystko odnośnie kupna , pozostają tylko wątpliwości co do jakości roweru w tak niskiej cenie. Od razu powiem, że siadałem na niego wszystko pasuje i w ogóle , ale nie wierzę że nie ma jakiegoś haczyka , bo to jest po prostu za tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...