Skocz do zawartości

[Szprychy] halasuja podczas hamowania


gavron88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od niedawna jestem posiadaczem Cannonadale Trail 4 29er i mam problem z przednim kolem. Podczas hamowania skrzecza :/ podociagalem je juz w miare mozliwie, pewnie moglbym jeszcze troche ale nie chce tez przesadzic... Szprychy sa bardzo ciekie 15g i wykonane sa chyba z kwasu, bo magnez sie nie przyczepia. W serwisie powiedzieli mi oczywiscie ze sa dobrze dociagniete i nie wiem co teraz robic. Czy dociagac jeszcze czy je powymieniac czy je czyms przesmarowac. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od niedawna jestem posiadaczem Cannonadale Trail 4 29er i mam problem z przednim kolem. Podczas hamowania skrzecza :/ podociagalem je juz w miare mozliwie, pewnie moglbym jeszcze troche ale nie chce tez przesadzic... Szprychy sa bardzo ciekie 15g i wykonane sa chyba z kwasu, bo magnez sie nie przyczepia. W serwisie powiedzieli mi oczywiscie ze sa dobrze dociagniete i nie wiem co teraz robic. Czy dociagac jeszcze czy je powymieniac czy je czyms przesmarowac. Prosze o pomoc

Kwasu?

Magnez raczej do niczego się nie przyczepia.

Wątpię żeby w tym rowerze szprychy były z czegoś innego niż ze stali. Karbonowe albo alu to zdecydowanie ne ta półka cenowa roweru i nie takie koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odblaski sa ale to nie ich wina :P podociagalem je jeszcze ogolnie to lacznie nawet o 3 obroty... mialem lekka ósemke ale udalo mi sie to wyregulowac, jest toszke lepiej bo  nie ma takich dlugich szumow ocierajacych sie szprych ale za to jest taki pojedynczy troszke glosniejszy trzask :/ sa one jeszcze delikatnie luzne od strony tarcz odciagaja sie od siebie tak na 2mm a od drugiej nawet do 5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...