Skocz do zawartości

[trasa]pętla XC na terenie WATu


lesieque

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja śmigałem wczoraj trochę i trasy są super i w super stanie. Niestety trafiłem tam już pod koniec treningu, więc nie przejechałem całości. 

Obie trasy są pętlami zamkniętymi? Czy mają początek i koniec? 

Może ma ktoś najaktualniejsze ślady? 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

zrobiło się cicho, więc napiszę. Powstaje RockGarden, chociaż na razie to raczej "RollingStonesGarden". Usypany. Jedzie sie po nim całkiem spoko, ale mam nadzieje, że jeszcze coś z nim zrobimy. Nie było mnie na jego budowie, więc ostateczny wygląd był dla mnie niespodzianką. W związku z tym na niebieskiej są dwa nowe odcinki (względem tego co było jeszcze w listopadzie jak jeździłem z Solem i Kowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

rockgarden jest taki ze go ominalem. gdyby nie to ze wiedzialem ze gdzies jest to bym pojechal dalej ;) ogolnie fajna sprawa ale szkoda ze nie zostal zrobiony na jakims zjezdzie. bo w tej formie nie jest zbyt wymagajacy. ale wazne jest to ze jest i urozmaica jazde. po raz kolejny dobra robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj, miejscami błoto, ślisko i lód - czyli fajnie.  Rockgarden też fajny, tylko cza go wolno najechać, tak żeby koło wpadło za pierwszą przeszkodę, emocje gwarantowane.

 

Dziś natomiast wyskoczyłem do Starej Miłosnej, tudzież liznąłem MPK, warun świetny, trasy też ok, zero błota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...