Skocz do zawartości

[trasa]pętla XC na terenie WATu


lesieque

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą wróciłem i muszę powiedzieć że niebieska jest mega:)

Jadąc pomarańczową się kilka razy zgubiłem ale jest potencjał.

Faktycznie wjazd na niebieską przy torze przeszkód jest zasypany.

Ogólnie szacun za kawał dobrej roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w XC raczej cięzko siedzieć sobie na kole, więc "zawody" bardziej przeszkadzają niż pomagają :) chociaż wiadomo, że inni są motywujący do ciśnięcia. Ostatnio na treningu z kumplem odjechaliśmy reszcie, zatrzymujemy się, a on sprawdził, ze HR max na kółku miał 197... samemu ciezko się na coś takiego wysilić :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. koniec sezonu, roztrenowanie. Połowa z nas myśli już o basenie i spokojnym pokonywaniu kilometrów, a Wy proponujecie czasówkę... to ja mogę pomierzyć czasy i zrobić wycieczkę śladami ciekawych miejsc na poligonie :D
Jak będzie ładnie to ja proponuję sobotę rano. Po południu gra politechnika z jastrzebskim węglem i mnie po południu nie ma. Nie będę ukrywał, że chciałbym z kimś pokręcić, bo tak piszecie o tej trasie że jeździcie a nigdy nie było okazji się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja Wam podziękuje. Następnym razem może będzie bardziej sucho, bo trochę tańczyłem na liściach.

Przypominam i zapraszam na 22 na grabienie liści. Ci którzy jeżdżą ostatnio wiedzą, że nie widać trasy, a po małym kapuśniaczku z nieba robi się ślisko jak po śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj, zrobiłem 2 okrążenia niebieskiej trasy - rewelacja! Bardzo mi się podobało, mnóstwo trudnych sekcji, parę prostych na których też można pojechać szybciej, naprawdę bomba. Organizatorom bardzo dziękuję za chęci i pracę włożoną w przygotowanie, oznakowanie i dbanie o trasę. Wpadnę jeszcze nie raz, no i koniecznie muszę jeszcze objechać pomarańczową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przejeżdżałem w drodze do Kampinosu - widziałem, że dosypaliście kilka pagórków, a trasa jest pięknie posprzątana. Naprawdę podziwiam Wasze wysiłki i dziękuje.

 

Jeśli ktoś chce, to jutro możemy się ustawić na WAT-cie ok 10:30? Zrobimy z 3-5 okrążeń.

 

Oczywiście jeżeli będzie padał śnieg z deszczem to ja odpuszczam :icon_cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...