Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2014 czyli miniZlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

też widziałem tego szczupaka wczoraj wieczorem
jest się od kogo uczyć :D
Co ciekawe nieliczni, którzy mieli wątpliwą przyjemność być na obu edycjach zapewne pamiętają dokładnie w tym samym miejscu Lot Tomka/Lorda/Kazy.
I bazując na tym oraz filmie wychodzi, że mamy jak na razie 3 techniki lotu przez Bezimienny Rów.
- na Małysza (Kazafaza), czyli skok przez kierownicę w pozycji skoczka i lądowanie telemerkiem (to naprawdę jest wyczyn!),
- na Ślimaka czyli przyczajony skok Rafała z natychmiastowym zwinięciem się w bezpieczny kłębek po lądowaniu,
- oraz wskazany powyżej lot na szczupaka,ewentualnie przy braku wrodzonej gracji i elegancji - skok na żabę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba napisać do Góry aby przyznała nowy login i hasło Prezesowi i niech zaczyna od początku ;)

 

 

A tymczasem po pokonaniu pewnych niespodziewanek hardłejerowych, czasowych i organizacyjnych prezentuję pierwszy klip z tegorocznego Paprykarza autorstwa Pawła vel Bombla. Mamy nauczkę - wiemy gdzie daliśmy ciała, czego zabrakło, z czym musimy powalczyć, na co zwrócić uwagę...a więc w przyszłym roku do spółki z Młynkiem Pawłem wykręcimy taki film że oskary będą się sypać zewsząd, nawet z puszki paprykarza ;)

 

 

Reszta filmików niebawem zostanie podlinkowana, między innymi 17 minut konkursu rzutu ramą :D

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a proszę Cię bardzo, nieobrobiona produkcja o wdzięcznej nazwie "Lot nad bezimiennym strumyczkiem".  :)

 

 

Jak już uda mi się w końcu zgrać wszystkie surówki to zmontuję plejlistę i podkleję tutaj. Jest szansa że pokleimy nowe klipy ale najpierw musimy dodać kilka godzin do doby i nieco RAMu do kompa ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak kto zjedzie zleci pierwszy a cała brać oczekująca na górze na zielone światło nagle wykona w-tył-zwrot i delikwent pozostaje sam z mokrym kuprem ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...