Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2014 czyli miniZlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to nie była (bo nie tylko teren) kwintesencja tego o co nam chodzi w tej imprezie? :] Tak trochę z partyzanta, tak trochę przez pola, tak trochę z mapą, tak trochę bez niej, tak trochę z wiatrem, nocą i szosą :]

 

To bylo wszystko TO + odrobina zwatpienia, zmeczenia, glod, lekki strach, docelowa ciepla zupa i bolaca doopa  :)

Priceless.

 

kvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odbieracie drugą część sobotniej trasy od łódki do bukowego?

 

Kwintesencja nightbikingu:  

 

Krowie placki, psy, sikanie pod wiatr (bowiem wiatr wiał ze wszystkich kierunków),

księżyc w nowiu - skutkiem czego do imentu

niebo w barwie atramentu, randka dzikich świń

w szuwarach i ten moment,

kiedy jedziesz za kolegą i woda zaczyna

sięgać prawie do osi i nie chce być płycej,

 

czyli - dla takich przelotów warto żyć :thumbsup::002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ! Połaczyłeś mnie z takimi fajnymi nogami :) Pierwsza klasa !!! Nareszcie nie w gronie brodatych facetów!!!!  Zaprawdę humor mi się poprawił, bo dzień miałem zupełnie dzis bez papryki... bedę dziś snić o nogach i fladze w kratkę :) 

 

Fajne zdjęcia z normalnego szkła, obrabianie tych moich zdjęć mnie doprowadziło do pasji ... także to poprzednie zdjęcie z mostu( te bezmnie) na ten przykład i innne aż miło patrzeć że tak powiem pełną piersią się patrzy :D

 

Także woziłeś ten aparat, męczyłeś się, ale wartooo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie - stokrotne podziekowania za mega impreze (bede wspominal chyba do konca zycia, albo przynajmniej do za rok). Niezmiernie sympatycznie bylo zapoznac sie z bracmi Stallovymi i mam nadzieje zobaczyc wasze mordy na kolejnym zlocie.

 

Sa i zatem wypociny mojego 'wariata', okrojone do tych lepsiejszych.
Ponizej tylko kilka a cala reszta w linku na dole.

 

Ave STAL!!!

52-P1070540.JPG

 

35-P1070565.JPG

 

27-P1070582.JPG

 

16-P1070614.JPG

 

14-P1070618.JPG

 

09-P1070629.JPG

 

Stallovy Paprykarz 2014 okiem Kovala

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne fotki ;)

 

apropo - bo to bądź co bądź związane z SP2014  -  znalazł ktoś może ładowarkę do telefonu HTC+kabel mini usb? :D

bo nie wiem czy mam dalej szukać ;) a potrzebne mi to niezmiernie do szczęścia, gdyż piątek i  jakieś 80% soboty jest zapisane na GPS i nie mam jak tego zgrać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelny oof-topikowo, pol zartem / pol serio.

 

Czy wam tez sie takie fkoo*wiajace reklamy wyswietlaja pomiedzy naszymi komentarzami na FR? Mnie juz od tego oczy bola.

 

Umów się Na Randkę już Dziś. Wejdź i Przekonaj się Sam!

 

Pytaja sie mnie, to odpowiadam: NIE, laski zupelnie nie fajne i na pewno nie wchodze! FOff!

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że się nie wściekłeś tydzień temu ;)

 

Co do reklam: mam adware'a jakiegoś i wyskoczył mi komunikat od FR żeby go wyłączyć gdyż Forum utrzymuje się z reklam. Postuluję każdy niech raz dziennie kliknie w jedną reklamę...

 

A, filmiki powinny się zjawić najdalej za tydzień - lecą w pudle z rowerem!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

odnośnie reklam.. 
 

 
Zacznij 2014 z partnerem na rower. Z okolicy. Członkostwo bez opłat.
 
 

dobrze, że nie "członek bez opłat" :D
Z drugiej strony - w przypadku Naszych Bliźniaków taka reklama ma sens, jak się pokłócą ;)

Lord dobrze prawi, jedni mogli się wcześniej wściekać, inni przeboleć te 12h w pkp na trasie Krk-Szcz. A potem jak zawsze "ło matko, ale żem ciała dał, żem nie przyjechał, ale w przyszłym roku..." :D
A jak pieprznie kometa i SP2015 nie będzie? Pomyślał kto o tym?

W domu ostatnie śpiwory się wietrzą,  z garów po zupie zeszła spalenizna (to właśnie tłumaczy aromat "wędzonki" hehe),jutro do odbioru tylne koło, bo KTOŚ Sarnie kopyta podciął aż szprycha strzeliła, a może to ten Diabelski Czarny Szlak.
Z pewnością było mnie błotniście i mokro, w zeszłym poszły dwa komplety klocków, nawet Kuba/Maniak pokazywał co zostało z jego canti. Widać "za wcześnie" się spotkaliśmy, trzeba było poczekać do końca liściopada ;)

 


 

 

na najstalowszym stalowcu marki ZZR Karat. Błękitnym...

Pozostaje pytanie czy pociągniesz w trasie ;) bo choć spotkanie koleżeńskie to z  przyjemną a już lekką jazdą mało mamy do czynienia  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...