Skocz do zawartości

[zlot] Stallovy Paprykarz 2014 czyli miniZlot Miłośników Wszelakiego Żelastwa


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

...jedni idą się pakować, drudzy ćwiczą skok do eSKaeMki, są pewnie i tacy którzy teraz biegają i drą "gdzie ja k.. położyłem to kółeczko, no przecież tu leżało?!", a ja znikam polerować puchary dla Was Waszmoście..
a potem samotna, w ciszy nocy... ceremonia "Wąs" ;) (choć i tak nie urosło tak jak chciałem)

aha, dla podkręcenia wieczorku piątkowego, taka drobna uwaga - bardzo proszę Koledzy.. bez głupich komentarzy gdy pojawi się na wyścigu ....Pani Sędzina  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mamy jasnowidza na pokładzie  :thumbsup:

Właśnie wróciłem z warsztatu z tekstem k... wcieło mi kasetę znowu będzie szosowa  :sweat:

 

Znalazła się lampka dla potrzebującego kolegi? Mam jedną latarkę w nadmiarze z uchwytem na kierkę 31,6 ...i tu pytanie. Kto ma patent na konwersję mocowania z 31,6 do 25,4? Na szybko przychodzi mi owinięcie kierki dętką zaklejoną na budapren :P 

Sie będzie działo.. pierwszy raz na siodełku od 3 mies  :teehee: chyba trzeba zapasy krwi odmrozić :D W końcu pani sędzia patrzy  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servuss,

 

 

Apdejt lampkowy na pierwszy ogień - do wypożyczki:

 

- kataj wolt 300

- kataj 320 (potrzebne cztery palce AA)

- kataj 320 (potrzebne cztery palce AA)

- chińczyk co to niby 1800 lumenuff posiada...bateria zewnętrzna.

- tylną też mam jakąś...lub trzy.

 

 

Gdyby ktokolwiek zechciał wypróbować moją machinę to lojalnie uprzedzam iż hamulce są "na odwyrtkę" - zadni na lewiku, przedni po prawicy. W gorączce podmiankowego szaleństwa mogę zapomnieć o wspomnieniu tegoż faktu a nie chcę by ktoś się porysował ;) 

 

@Maniak: mam przelotkę od uchwytu Exposure, zawezmę ze sobą gdyż waży to całe 4g ;)

 

 

Mości panowie, za dobę będziecie świadkami oraz honorowymi uczestnikami prawdopodobnie najlepszej imprezy roku ;) Do niebawca!

 

 

POZDRo-:ver

 

 

p.s.: czas zapakować zlew, leżankę oraz skrzydło do wiatraka :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nad Paprykarzowem zapada noc, a w ciemności nie tak wcale po cichu rodzi się (cytując Ivana) Kwiat Polskiej Alternatywy...


Ladies&Ladies.. Stalowy Paprykarz 2014 uważam za otwarty!

paprykarz_X2014%2520plakat19.jpg




ps: a tylko gwoli ścisłości dodam, że tytuł Najszybszego na Bulwarach po prawdziwie pięknym finale zajął Koval aka Grzegorz na swoim Ragleyu,zaraz za nim wpadł na metę Gabor, a trzecim był Szalony Mehow.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne jest to tegoroczne LOGO !!!

Szacun za pomysł.

 

 

Nad Paprykarzowem zapada noc, a w ciemności nie tak wcale po cichu rodzi się (cytując Ivana) Kwiat Polskiej Alternatywy...


Ladies&Ladies.. Stalowy Paprykarz 2014 uważam za otwarty!

paprykarz_X2014%2520plakat19.jpg




ps: a tylko gwoli ścisłości dodam, że tytuł Najszybszego na Bulwarach po prawdziwie pięknym finale zajął Koval aka Grzegorz na swoim Ragleyu,zaraz za nim wpadł na metę Gabor, a trzecim był Szalony Mehow.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociag koleei żelaznnej już kolysze moja rekka prawiee jak wczoraj na kontrtorpeddowcu. Bylo wspaniale. W przyszym roku bedzie uboot bo dowiedzialem sie ze stowarzyszenie pana Jana zajmuje sie konkretna archeologia ;) szmaragdowy uboot. Kawal dobrej roboty. Ekipa szprzatajaca kwatere mam mega wyrzuty ze nic nie pomoglem jak mega pasożyt pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nad Paprykarzowem wieczorne słońce ogrzewa zryte wiatrem i niedospaniem twarze ostatnich Stallovców.
Koledzy, Bracia w Stali i Wy Bracia Pomniejsi - Stallovy Paprykarz 2014 dobiegł końca.
bardzo krótko i z wnętrza każdej jeszcze drgającej radochą komórki ciała - Wielkie Dzięki, że Byliście!

Do następnego roku!


ps: a teraz dajcie nam chwilę odsapnąć&odespać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...