Skocz do zawartości

[Zlot VII] Powrót do przeszłości - Rzeczka i schronisko Orzeł


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja też nadal wolę Czerwiec... Dwa koło (jakieś 40km moze 50km) Orła jest może nie Turnov. a Trutnov i też fajne Czeskie górki (+ciekawe kilka pięter w dół bunkry). Ogólnie polecam rekreacyjną trasę wokół  Teplické skalní město,  Zabralem tam już sporo ludzików, może nie tych z bike parków i innych wynalazków, ale zadowoleni wszyscy. Ogólnie trasa jest dookoła, tzn.pomijając wycieczki piesze,  raz zapuściliśmy się rowerami do środka, tam zaczyna się bajka ;), krajobraz jak z Narni + single, mostki, przeciskanie między skalami.... no ale jest ZAKAZ ROWERÓW na bramie wjazdowej, oficjalny ;). Nie wspomne, że dróg pożarowych nikt nie pilnuje i tam nie wiszą zakazy (nie wisialy), bo nie wolno namawiać do złego.

 

Dajcie znać co z tym zlotem, w styczniu ustawiam urlopy i wakacje.

 

 

Pozdro, wracam do "żarcia' i tycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przepraszam, że temat się tak przeciągnął ale zawsze brało znacznie więcej osób w ankiecie niż przyjeżdżało na Zlot. Tym razem po cichu liczę, że proporcję się odwrócą bo ankieta nieco licho wypadła.

 

Poszła rezerwacja na 3-4-5 Lipiec 2015. Czekamy na  potwierdzenie i jeszcze dzisiaj pojawią się szczegóły i konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że temat się tak przeciągnął ale zawsze brało znacznie więcej osób w ankiecie niż przyjeżdżało na Zlot. Tym razem po cichu liczę, że proporcję się odwrócą bo ankieta nieco licho wypadła.

 

Poszła rezerwacja na 3-4-5 Lipiec 2015. Czekamy na  potwierdzenie i jeszcze dzisiaj pojawią się szczegóły i konto.

 

No, wreszcie jakieś info!

termin wpisany w kalendarz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoy Wszystkim,

 

Ustaliłem z Przeorem, że zbiórką kasy będzie się zajmowała jego osoba. Czekam już tylko na numer konta i puszczamy zapisy.

Rozmawiałem dzisiaj z Michałem właścicielem Orła i spokojnie na wpłatę rezerwacyjną mamy 2miesiące z hakiem więc Ci zdecydowani mogą się już zapisać, a osoby które nie mają jasnej sytuacji w pracy mają czas na zastanowienie.

 

Takie tematy jak śniadania i ognisko jak na I Zlocie możemy ogarnąć z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Ja na zlot piszę się w ciemno z dziewczyną. Mogę mieć co prawda w tym czasie (piątek), obronę pracy magisterskiej, ale to nie problem by dojechać później ;) Prawdopodobnie obejdę się smakiem z jazdy po raz kolejny, bo będę świeżo po operacji kostki, ale i o kulach będę Was wspierać! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że bez roweru. Myślałem, że już będzie wszystko OK.

Miejmy nadzieję, że zabieg odbędzie się szybciej, to i rychej odbędę rehabilitację :)

Przy dobrych wiatrach to może o własnych siłach chociaż będę mógł chodzić.

 

Przynajmniej browarka przy ognisku wieczorem będę się mógł z Wami napić. Tyle mojego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to my powinny być minimum 3szt ;)...patrząc na nasze ostatnie imprezy w Orle chlopaki zastanawiają się w prawdzie czy jest sens "nosić" tam rower czy pozostać przy samej wodzie ognistej ;) ale powinniśmy dac radę ....

 

Jeżeli chcecie impre w stylu przejazd ZIŁem (na 34osoby) ze zwiedzaniem podziemi (tak w ramach oderwania), możemy coś nagrać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...