Skocz do zawartości

[Zlot VII] Powrót do przeszłości - Rzeczka i schronisko Orzeł


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy pytania do Was mam:

 

- będę jutro we Wrocławiu o 14:30, czy ktoś może będzie przejeżdżać przez Wrocław o tej porze lub trochę później i miałby miejsce w samochodzie?

 

- nie rezerwowałam wcześniej noclegu, myślicie, że mnie wyrzucą czy nie będzie problemu, żeby się przespać gdzieś na podłodze (nie odbierają telefonu)? czy ew w pobliżu jest jakaś inna baza noclegowa?

 

- nie jestem pewna czy będę w stanie jeździć w terenie ze względu na drobne kontuzje i zastanawiam się jak wyglądają tereny szosowe w okolicy - ktoś coś wie na ten temat?

 

Do zobaczenia! :)

 

Edit: udało się dodzwonić - nikogo nie wyrzucą, a miejsca prawdopodobnie będą tylko pani w schronisku czeka na ostateczną listę od organizatora z osobami, które zadeklarowały, że przyjeżdżają wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ludziska niektórzy nie mogą dodzwonić się przez cały tydzień a mi się to dwa dni z rzędu udaje przy pierwszym połączeniu.

Bo wszyscy dzwonią na komórkę z głównej strony, a żeby się dodzwonić trzeba wejść w kontakt i zadzwonić na podany nr stacjonarny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie przeczytałem o zlocie, a że jestem z okolic to bardzo chętnie wpadłbym na spotkanie z innymi maniakami mtb. Dużo w tych okolicach się pozmieniało to może coś ciekawego pokażę, opowiem:), zabiorę też trochę map.

Dotrę do Orła w piątek tak koło 18, sprawy finansowe rozliczę już na miejscu, natomiast można byłoby mnie gdzieś uwzględnić przy rozdysponowaniu miejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leci na zlocie? Wielka Sowa podjechana juz z kazdej strony? ;)

 

Ja stawie sie dwuosobowo jutro w godzinach obiadowych. Planujemy zaczac od dnia regeneracyjnego, bo juz od wtorku pod Snieznikiem urzedujemy.

 

Jest jakis zarys planow na sobote? Jakas lista celow do zdobycia? O turystyczna grupe pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko, ze względu na zapowiadaną pogodę zamierzam się spakować w jeden mały plecak i chodzi mi o to kiedy planujecie zrobić jutro zakupy przed wieczorem:), będę na miejscu koło 18 i nie chciałbym po prostu tachać zaopatrzenia w jakiejś reklamówce:). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę też bez żarcia ze sobą w sumie, jak się spóźnimy na jakieś grupowe zakupy, a w schronisku nic do kupienia nie będzie to można zawsze zjechać autem na dół czy do Walim, sporo osób będzie z samochodem więc to jakiś większy problem nie będzie się z kimś zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...