Skocz do zawartości

[Zlot VII] Powrót do przeszłości - Rzeczka i schronisko Orzeł


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Cza było kupić normalnie w kiosku bilet autobusowy to tera byś nie zbierał na Kanary :laugh:


Darek, Ty się tu najgłośniej udzielasz a wpłaty jak nie było tak nie ma :) Wnoszę do wielce szanownej dyrekcyji o blokadę postów tego użytkownika dopóki, dopóty nie będzie potwierdzenia na liście uczestników zlotu ;) 

To wsio po to by szybciej nazbierać minimum zlotowe na kolejny zlot na Ibizie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitu, pitu a tymczasem logo zlotu się wykuwa w czeluściach Mordoru. Na razie bardzo wstępny zarys, nawiązuje do schroniska, w którym meta będzie:)

 

24yvfad.jpg

Naprawdę niezłe logo ;) Ja skrobnę co nieco do kolesia, który zajmuje się grafiką, malarstwem itp. Może uda mu się również coś wykombinować ;)

Co do zlotu. U mnie pojawia się wielki znak zapytania, po pierwsze do czasu zlotu pewnie będę jeszcze gibać o kulach, co wyeliminowuje mnie po raz kolejny z wspólnej jazdy z Wami, a druga sprawa - 3 lipca gra The Prodigy na Openerze i... 

da radę być w dwóch tak odległych miejscach na raz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobię, choć nie wiem czy mogę (nie żebym był krytykiem sztuki).

 

Sorryy ale to nie ten ORZEŁ, to schronisko to przyjemne miejsce a  to  logo zalatuje jakby uciekł ten http://2.bp.blogspot.com/-z9-dQQ3CSr0/UBZgTFDqdXI/AAAAAAAADco/-4qONqOq85A/s1600/51779-1.jpeg i zaatakował rowerzystę ; :icon_cool:   ... w sumie te regiony pełne pamiątek po  tamtym WODZU no ale...

więcej o Orle:  http://www.orzel.info.pl/

'W końcu to GÓRY SOWIE, więc może coś z SOWĄ :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, celne skojarzenie z tamtym orłem:)

Ale bez napinki, jak się logo nie spodoba to zrobimy inne. Choć znając życie, to na nadmiar grafik i chętnych do organizowania koszulek nie cierpieliśmy raczej, przeważnie deficyt w tej materii występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, naprawdę już ustawki transportowe?! Nie stresujcie mnie:D
Ja nawet jeszcze nie wiem jak z urlopem, na ile dni itd.

Ale jakby ktoś jechal przez Łódź/z Łodzi bądź był "po drodze" to jakby co możemy sie dogadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie!

Dziękuję za dotychczasowe wpłaty, pozwoliły mi zrealizować wakacje rowerowe jak z marzeń. Na Gran Canarii jest ciepło (25C) i strasznie się kurzy bo sucho jest.

Wpłaty ogarnę po powrocie za tydzień. Mam tu tylko takie wifi co muli strasznie. Więc wszyscy co wpłacili proszę bez stresu.

A teraz se popatrzcie na ciepłe góry:P

WP_20150311_010.jpg

WP_20150311_011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeorze przełożony, następnym razem za takie takie zdjęcia będziesz zobligowany nas zabrać ze sobą... Też akurat jestem za granicą ale jedyne "ciekawe" widoki to stare niemry w negliżu ;D No chyba, że kogoś kręcą... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...