Skocz do zawartości

[pulsometr na bluetooth] Do Endomondo


mundek12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Używam Endomondo w starej Nokii N82 (Symbian). Kupiłem dzisiaj nadajnik Polar WearLink Bluetooth ponieważ chcę rejestrować puls lecz ten nie współpracuje z moim telefonem. Macie jakiej pomysły co będzie współpracować z Endomondo poprzez bluetooth? W ogóle to możliwe w moim telefonie? W mojej Nokii nawet nie ma żadnej opcji do współpracy z pulsometrami (czy takowa powinna być?).

Telefonu nie chcę zmieniać... Mam nadzieję, że istnieje jakaś opaska/zegarek, który byłby dla mnie idealnym rozwiązaniem.

 

Dla zobrazowania prostoty Endomondo w mojej Nokii podrzucam screen jak to u mnie wygląda.

 

ztwtue.jpg

 

W opcjach jest tylko:

Lock Keys

Sport

Audio Feedback

 *Audio Coach

 *Goal Distance

 *Peptalk

History

Settenings

 *User

 *Units

 *Automatic Upload

Exit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byc problem z kompatybilnością tego pulsometru. Ja tez używam starszej Nokii, ale pod rubryka gdzie u Ciebie jest "GPS OK" znajduje się jeszcz miedzy innymi ikonka pulsometru. Więc byc może Twój tel nie jest przystosowany pod pulsometr. Ja np. nie mogę wstawiać fotek bezpośrednio z telefonu, z kolei kolega posiadający nowszy tel. może wrzucać fotki bezpośrenio podczas treningu...

 

Zawsze możesz wpisać wyniki odnotowane przez pulsometr, za pomoca opcji "edytuj".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...