Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Odzież rowerowa z Lidla jest fajna na początek, do czasu aż nie spróbujesz odzieży lepszej jakościowo w poprawnej rozmiarówce.

 

Ja - jako weekendowy amator - do jakości nie mogę się przyczepić. Natomiast rozmiarówka jest fatalna. Kiedyś przymierzałem się do koszulki na krótki rękaw i o ile na szerokość była OK to zdecydowanie za długa. Teraz przy okazji ostatniej promocji Lidla przymierzyłem się do koszulki na długi rękaw, softshella i spodni. Pozostał softshell bo uznałem, że jako lekka kurtka powinna być bardziej luźna. Koszulkę porównałem z posiadaną koszulka z Decathlona i wyszło, że ubrania z Lidla są ok 10cm dłuższe. Na tą chwilę zdecydowanie odpowiadają mi ubrania z Decathlona z serii 300. Jak zacznę jeździć więcej to pomyślę o czymś lepszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem kolego @@mrmorty. Ja dostaję ostrzeżenie za napisanie, że kaski z lidla mają inny kształt niż Decathlon i trzeba mierzyć. Tutaj robi się z tematu śmietnik, począwszy od kolejności zdejmowania ciuchów, po niemieckie powietrze w kołach i serię 300 z deca i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Temat staje się totalnie nieczytelny. Może by to tak trochę posprzątać łącznie z tym postem?

 

A żeby nie było, to chciałbym żebyś wiedział, że jako litościwy samarytanin wybaczyłem Ci i nie żywię urazy. :033::027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ja dostaję ostrzeżenie za napisanie, że kaski z lidla mają inny kształt niż Decathlon

 

No nie tak do końca kolego ;) bo ostrzeżenie za spam a nie za mierzenie kasków. :devil: nawiasem mówiąc zostało Ci to wybaczone.

 W kwestii sprzątania - no mi już ręce opadają. Wiele razy próbowałem posprzątać i prosiłem użytkowników o sensowne odpowiedzi. Nie działa. Dam ostrzeżenia to później mam zapchaną skrzynkę mailami gdzie nazwanie mnie "synem psa żeńskiej proweniencji" jest określeniem wręcz pieszczotliwym...


kontynuacja tutaj:
http://www.forumrowerowe.org/topic/192222-dyskonty-i-inne-duze-sklepylidl-biedronka-aldi-tesco-etc-odziez-i-akcesoria-sportowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...