Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam i korzystam z powodzeniem z takiej bielizny od Lidla (kupiona jakieś 3 lata temu) - używam na Snowboardzie i rowerze, jestem bardzo zadowolony i nic złego mi się z tym nie dzieje. Trzyma ciepło, odprowadza pot jednym słowem spełnia funkcje. Ale porównania nie mam do jakiejś mega drogiej bielizny więc być może są dużo lepsze produkty. Jednak żadnych minusów nie odnotowałem przez ten okres czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam porównanie do bielizny endury i właściwie to... nie ma porównania. Nie wiem, jak wy to robicie, ale ja w tym lidlowym to się gotuję. Przebiegnę 500 metrów i zaraz się ze mnie leje. Faktem jest, że ja się dużo pocę, ale wg mnie nie spełnia swojej funkcji. A już na pewno nie tak jakbym tego oczekiwał. Jedyny jej plus nad koszulką bawełnianą jest taki, że szybciej schnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kalesony/getry - ostatnimi czasy jeżdżę sporo w ciuchach z Lidla (sprzed roku albo dwóch, nie pamiętam) w każdym bądź razie są to "kalesony termiczne"

http://tugazetka.pl/lidl/2012.12.10.narty.snowboard/3969,Kalesony,termiczne,bielizna,funkcyjna

i podkoszulek z długim rękawem z tej serii. 

 

Z kaleson jestem bardzo zadowolony. Kosztowały śmieszne pieniądze bo koło 25 złotych i owszem, łatwo się w nich "zgrzać" będąc przez chwilę w ogrzewanym pomieszczeniu ale na temperatury rzędu -2/+5 stopni C są świetne. Zakładam do nich krótkie spodenki żeby po jajkach mniej wiało. 

 

Ja jestem zadowolony - przy niższych temperaturach jeżdżę tylko w mieście i na krótkie dystanse więc wystarczają zwykłe kalesony i jeansy, przy wyższych zakładam zwykłe dresy (byle nie bawełniane) bo nie mam długich kolarek. 

 

Podkoszulek z tej serii odradzam, przynajmniej na rower.

Tzn. jest fajny bo mały (po zwinięciu) lekki i ciepły więc sprawdza się na jakiś wyjazdach pod namiot czy coś w jesieni ale na rowerze czy podczas biegania nawet na minusie od razu plecy są mokre. Także "górę" trzeba szukać z wyższej półki, chyba że używa się jej równie sporadycznie to można przeboleć te minusy biorąc pod uwagę śmieszną cenę. 

 

Niemniej jednak jak jakiś wolny pieniądz się pojawi będę próbował jakiegoś lepszego podkoszulka "prawdziwie termoaktywnego".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zakupiłem identyczny zestaw. Getry, koszulkę H2Port Crivit niby seria Ski i skarpetki. Wizualne wrażenia pozytywne. Wczoraj przetestowałem na 2 godzinnym Nordic Walking przy -6 st. C. Bielizna sprawiła się bardzo dobrze. Skarpetki są wygodne, ale się trochę zmechaciły. Zobaczymy czy po praniu się unormują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do 50 zł można już kupić Convoya S2 i pomyśleć nad mocowaniem do głowy ;) Ale za dwie dychy to na pewno nie ma nic świecącego lepiej. Szkoda tylko że na bateriach pracuje krótko i jak po jakimś czasie nieco klapną to już słabiej świeci. Niemniej jednak na forum nie raz chwalona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

kupiłem ten model kiedyś i nie pasowały ani do mojej twarzy ani do twarzy dwóch kolegów. Oddałem bratu i używa jako okulary ochronne gdy bawi się fleksem, bo jeździć w tym się nie da - zsuwają się, a jeśli nie zsuwają się, to powodują ból głowy tuż za uszami(od ucisku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było mowy o kaskach w gazetce... Chyba się muszę przejechać do Lidla :) Albo jest to tylko sprzątanie magazynu przy okazji sportowej oferty w tym jednym sklepie. Ktoś powie czy kaski są też w innych?

 

Warto się pochylić nad tą ofertą. Cena mocno zachęcająca i jakość ok.

 

Miałem dwa kaski z lidla, na początki niby wszystko ok, ale w obu pękło pokrętło regulacji. czytaj kask do zsypu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...