Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem spodenki w lidlu, już około godziny 12:00 ciężko było o znalezienie rozmiaru XL czy L, praktycznie same M-ki. Na pierwszy rzut oka wkładka gorsza od tej którą mam w spodenkach innej firmy (również z materiału coolmax). Mam wrażenie że wkładki jest za dużo z przodu przez co spodenki trochę dziwnie się układają- zaznaczam jednak, że to dopiero moje drugie więc mogę być za bardzo przyzwyczajony do pierwszego modelu. Dzisiaj powinienem się w nich wybrać na przejażdżkę to napiszę coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że są też koszulki z poprzedniego rzutu w tej samej cenie, co nowe, czyli 25zł. Poprzednio były za 39zł. Skusiłem się na jedną i problem co zawsze - rozmiarówki dla niewiadomo kogo. Mam 183, wziąłem rozmiar M i jest o 10 cm za długa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu, jak rzucili ciuchy do LIDLA, to rzuciłem sie na nie jak emerytka na ciuchy z LIDLA. Niektóre rzeczy, np koszulki prezentowały nawet znośny poziom.

Obecnie nic oprócz stojaka rowerowego nie nadaje się do użytku. Serio!

W sieciówkach typu Decathlon czy Go-Sport macie ubrania rowerowe o znacznie lepszej jakości w tej samej cenie ... i nie musicie tracić godności na zapasy przy koszach, żeby tylko wyrwać odpowiedni rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nic oprócz stojaka rowerowego nie nadaje się do użytku. Serio!

 

Ja musiałem użyć ostatnio trzech obejm skręcanych, bo plastikowe elementy nie wytrzymały obciążenia 20 kg roweru. Teraz jest znacznie lepszy niż prosto z pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pomyślałem widząc go pierwszy raz (notabene na plecach znajomej na ognisku) - ale fajny plecak, w sam raz na wożenie kilku piw :) Sprawdza się znakomicie

 

Podstawowy wymóg odnośnie plecaczka spełniony, zakupiłem zatem :D Dzięki :)

 

problem co zawsze - rozmiarówki dla niewiadomo kogo. Mam 183, wziąłem rozmiar M i jest o 10 cm za długa...

 

Ja wziąłem czarną z białymi wstawkami, też rozmiar M, wzrost również 183cm i faktycznie za długa z przodu. Natomiast jest bardziej obcisła niż koszulka sprzed dwóch lat również w rozmiarze M... oraz koszulka biało - czerwona z tego rzutu która dla odmiany była zbyt luźna... za to miała odpowiednią długość :D

Lidl jest konsekwentny w swej niekonsekwencji odnośnie rowerowego odzienia :P

Odprowadzalnośc potu na akceptowalnym biorąc pod uwagę cenę poziomie czyli do czterdziestu kilosów da się jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Licznik ktoś brał, ma autostart ?
Miałem niebieskiego cirvita (przewodowy) około rok temu, podświetlany itp. zapewne to samo co ten i krótko mówiąc - odradzam. Irytacja podczas użytkowania tego licznika przekroczyła wszelkie granice - w końcu po 2 tygodniach się wziął i popsuł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik kupiłem w tamtym roku i oddałem po jakimś czasie, potrafił pokazać prędkość 94 km/h

Gdy chowałem go do kieszeni po przejechaniu około 4 km i zamykałem w szafce na siłowni, po treningu potrafił nabić 40 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te okulary mają demontowane ramiona (pod pasek). Sprawdź, czy oba są dociśnięte do końca. U mnie jedno było wysunięte. Poza tym nie mam żadnego problemu z okularami :)

 

Demontowałem, zakładałem nawet gumkę dołączoną do zestawu zamiast ramion, niestety nadal krzywo.

 

Pomogłaby pewnie regulacja nosków, no ale nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam ,że zakupiłem spodenki (krótkie i długie) krótkie testowane wczoraj . Imo faktycznie pielucha powinna być lekko przesunięta. Rozmiar XL jak dla mnie ,mógłby być również odrobinę większy (lekko uciska na nodze) Reasumując podobnie cenowo wychodzi produkt z Decathlona ,a chyba jest jakościowo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A z ciekawości - brałeś ten model z dwoma osobnymi szkłami, czy jednym dużym?

 

Ja mam ten model z jednym dużym (pianka tylko u góry) a żona ma ten z dwoma soczewkami (pianka dookoła). Oba pasują bez problemów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli jednak dobrze, że nie pojechałem do lidla po ten licznik, koszulkę i spodenki :)

Licznik wolałem dopłacić 20zł i mieć sigme 8.12 a skoro koszulka M i spodenki M są za duże na osoby 180cm+ to ja ze swoim 170cm wzrostem nie mam tam czego szukać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Crivity widzę wszystkie mają takie problemy.. brat kupił może z 3 lata temu w lidlu bezprzewodowy za ok 30zł i jakiś czas temu po przejechaniu kilkuset metrów pokazywał 99 km/h.. Nic nie pomagało, licznik do kosza. Fakt, miał dużo bajerów typu podświetlenie czy tepmeraturę ale co jest do wszystkiego jest do niczego w tym wypadku,, Teraz ma mój stary licznik przewodowy za kilka zł i działa elegancko dłuższy czas. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...