Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam spodenki z lidla sprzed dwóch (może trzech...) lat, mam też decathlonowe długie model 300, kupione jakoś jesienią.

I zdecydowanie lidlowe wygrywają, w lidlowych robię ok. 50km bez większego problemu, na decathlonowych przy 35-40km już d00psko boli...

Dodatkowo te z decathlona są bardzo cienkie - włosy z nóg przechodzą przez materiał, w lidlowych tego problemu nie ma.

 

Jeśli miałbym wybór lidlowe lub decthlonowy niski model, to chyba bym zaryzykował i poszedł do lidla :)

 

Teraz lidlowe się już wygniotły, i już teraz szukam czegoś lepszego w okolicy 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto waszym zdaniem kupować buty z najbliżej oferty lidla jeśli jeździ się wyłącznie po szosie czy lepiej poczekać i poszukać butów typowo szosowych? Jeszcze przy okazji chciałbym się upewnić czy do tych butów lidlowych niby MTB będa pasowały pedały Shimano M520?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidlowe spodenki dają radę. Porównując do tych z deca - lidlowe zdecydowanie lepsze - mają dużo lepszą wkładkę, sznurek żeby nie zjeżdżały i kieszonkę na mp3/tel. Do tego silikon na nogawkach a nie jakieś badziewne gumki. Te z decathlonu kupiłem i oddałem.

 

Najwięcej zrobiłem w nich 140km jednego dnia i kolejnego jechałem dalej. Nie jest do szczyt technologii ale za tę cenę nie ma co wymagać cudów.

 

Jakbym miał kupić droższe to już z żelową wkładką ale to ok. 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do których z Deca? Bo tam jest sporo różnych wariantów do wyboru jeśli chodzi o te ich „serie”, a wkładek bodajże że 3 rodzaje. Te najtańsze to nic ciekawego, ale porównując do serii od 520 w górę, to sobie z tych lidlowych gatek można zrobić co najwyżej dizajnerski abażur do lampki. Dużo osób chwali lidlowe póki nie kupi czegoś z porządną wkładką, itp. Niestety to jest imho główna bolączka, bo nawet jak materiałowo ok, szelki są, to dalej wszyty ten sam badziewny kawałek gąbki w kroczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa oczywiście o tym samym przedziale cenowym czyli 30zł - seria 300.

 

Seria 700 wygląda już ciekawie jeżeli chodzi o wkładkę.

520 kosztuje 190zł, więc nie wiem jak to można porównywać z gatkami za 30zł :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że rok wytrzymał? Mam taki sam, wygrany na masie krytycznej. 

Dziś zrobiłem w nim 50 km z lekki bagażem i plecy kompletnie mokre tam gdzie przylegał, pod szelkami tak samo gorąco.

 

Ale nigdzie nie uwierał, nie przeszkadzał, nie przesuwał się.

 

Także szału ni ma dupy nie urywa. 

 

Ale jeśli tylko zamki szybko nie siadają to ma miasto na jakieś drobne zakupy nie widzę lepszego rozwiązania :)

 

Jedyne co można poprawić to wrzucać sobie do środka tekturkę żeby w plecy nic z bagażu nie gniotło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kasku to jako swój pierwszy kask kupiłem ten z ostatniej oferty Lidla teraz chyba jest ten sam również jak dobrze spojrzałem ulotkę, a jeśli tak to jak dla mnie super,

 

 

Ja kupiłem kask podczas wiosennego rzutu za 49 zł.  Jestem z niego megazadowolony. Oglądałem kaski w decathlonie i  droższe muddyfoxy w sportsdirect. Nie zamieniłbym się. Ten z gazetki wygląda na inny i jest nieco droższy.  Osobiście brałbym bez zastanowienia. Jeśli coś zostanie do popołudnia, to pewnie żonie kupię :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Lidlu dostępne są akcesoria rowerowe (kaski, buty spd, spodenki, bluzy, kurtki, rękawiczki, pompki, liczniki, okulary, etc). Ja zanabyłem drogą kupna 2 pary okularów Crivit z 3 wymiennymi szkłami (dla siebie i żony). Dostępne w dwóch albo trzech modelach ramek i kolorach białym, czarnym i tytanowym. 30zł za parę. Moim zdaniem w tej cenie okulary z wymiennymi szkłami to okazja. Do tego dosyć wygodne :)

 

http://gazetka.lidl.pl/a8cda3ee-41e5-4e93-a0b3-c7225fb230a6/#/30 (strony 30-34)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...