Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

No jak to będzie takiej jakości jak softshelle, to nie wiem.. Kupiłem softshella i jak pojadę powyżej średniej 20km/h to pod kurtką mam cały basen :( chociaż może tu w grę wchodzić moja masa i to, że się mocno pocę. Ale wiatrowo jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Te z deca koło wiatroszczelnych to może leżały.

Bogatych stać na kupowanie szajsu. Z moich doświadczeń dobry lidlowy zakup to kask, reszta to źle wydany pieniądz(nawet mały) chociaż są niektórzy zadowoleni bo dobrze to tanio.

Raz a dobrze i na lata np:

http://sklep.bcmnowatex.com.pl/pl/shop/rekawiczki_dlugie_vezuvio_czarne.html

Nie jestem udziałowcem nowatexu ani ich handlowcem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Kupiłem tylko termo. Ale chciałem wziąć te buty do ciorania, bo potrafię zniszczyć na  prawdę dobre jak pójdę w jakieś błoto. No to pojechałem jak się zebrałem koło 11. Idę, oglądam i tylko czerwone w moim rozmiarze były. I podchodzi do mnie babcia, i mówi "Ja takie będę miała jutro na targowisku, od rana będę, po 70 zł." Widzi, że jej nie słucham ale dalej truje, oczywiście ma ze sobą cały stragan. No i zaczepia i zaczepia. Aż w  końcu powstrzymując się powiedziałem że szczerze mnie to nie interesuje. Moim zdaniem powinni wprowadzić jakąś politykę typu jedna osoba jeden produkt. Bo to już było chamskie widzi że widzę cenę ale i tak szuka jelenia którego orżnie. Ehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Moi drodzy, postarajcie się z tego tematu nie zrobić śmietnika, co stało się udziałem kilku poprzednich. Wszelkie dyskusje i opinie dotyczące nawigacji, patentów dotyczących ubierania się i inne jałowe dyskusje proszę prowadzić albo w dedykowanych działach albo na jakimś innym forum.
Jako że ekipa porządkowa nie zawsze wszystko dostrzeże, to wszelkie próby spamowania proszę raportować poprzez klikanie przycisku "zgłoś" wraz z krótkim uzasadnieniem czego raport dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie, przelatałem całą zimę a kupiłem dlatego, że jako jedyne w intersporcie pasowały na moje duże dłonie (xxl) i nie żałuję, uważam że są solidne bo po wywrotce na asfalcie i pikowaniu na dłonie praktycznie żadnego śladu (łokieć i kolano zdarte do krwi). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

jadąc na wschód w poniedziałek, a dokładniej w Ukraińskie Karpaty wpadłem do Lidla po skarpety i kalesony a wyszedłem z plecakiem o pojemności 30 L z którym oblatałem sporo połonin. Jako plecak na wyprawę gdzie w dzień wdrapujemy się na grań i ciśniemy najdalej jak się da, a przed zapadnięciem zmroku zjeżdżamy do dolin w poszukiwaniu noclegu, sprawdził się aż nadto. Jedyny mankament - dolna część stelaża ( w sensie te metalowe listwy) nie są niczym zabezpieczone i w trakcie pracy przedziurawią otaczający je materiał(tak się stało z moim Lidlowym rowerowym plecakiem).
Po zabezpieczeniu listw można plecak polecić. dwa - trzy lata intensywnego użytkowania wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc na wschód w poniedziałek, a dokładniej w Ukraińskie Karpaty wpadłem do Lidla po skarpety i kalesony a wyszedłem z plecakiem o pojemności 30 L z którym oblatałem sporo połonin. Jako plecak na wyprawę gdzie w dzień wdrapujemy się na grań i ciśniemy najdalej jak się da, a przed zapadnięciem zmroku zjeżdżamy do dolin w poszukiwaniu noclegu, sprawdził się aż nadto. Jedyny mankament - dolna część stelaża ( w sensie te metalowe listwy) nie są niczym zabezpieczone i w trakcie pracy przedziurawią otaczający je materiał(tak się stało z moim Lidlowym rowerowym plecakiem).

Po zabezpieczeniu listw można plecak polecić. dwa - trzy lata intensywnego użytkowania wytrzyma.

Mi po 1,5 roku trochę intensywnego użytkowania nadawał się na śmietnik. Stelaż w każdym możliwym miejscu poprzecinał materiał (na dole, na plecach), prawie rozwaliłem spodnie przez ostry kant stelaża, większość szwów się popruło (powinni dodawać gratis igłę i nitkę do zestawu).

Na plus lidla że po 1,5 roku oddali mi kasę :)

Miałem zielony z kieszeniami w kominie, stelaż z siatką na plecach. Teraz nie widziałem już tego modelu z takim kominem, ale stelaż pozostał ten sam...

 

Żeby nie było że tylko narzekam, konstrukcyjnie model był świetny, gdyby poprawili jakość wykonania i materiałów to nawet więcej kasy bym za niego dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam taki plecak, model 2014, kolor zielony, zakupiony podczas akcji trekkingowej. Użyty tylko raz w boju, postanowiłem z marszu zrobić zakupy i przetestować pojemność.

Nie wiem jak jest ona mierzona, do środka weszły: 5 butelek piwa, 2 butelki Nałęczowianki, 4 butelki lidlowego Saguaro, do zewnętrznej kieszeni powędrował ulock. Na lodzie (bruku przed Lidlem) pozostały 2 butelki Saguaro które się tam nie zmieściły. Łączna waga zawartości plecaka 14,4kg. Ku mojej uldze nic nie pękło, obciążenie też ładnie rozkładało się na stelażu i pasach biodrowym i piersiowym.

Podczas wyboru modelu byłem (bardzo) wybredny i miałem czas by przyjrzeć się praktycznie wszystkim modelom i egzemplarzom które leżały na półce. Był olbrzymi rozrzut jeśli chodzi o jakość wykonania, z krzywo wszytymi stelażami włącznie. Jeśli ktoś będzie chciał się w przyszłości zaopatrzyć radzę wnikliwie i cierpliwie się tym plecakom przyjrzeć i wyłowić "selecta" :)

Faktycznie metal stelaża trze o tylni materiał, być może rozwiązaniem jest podklejenie metalu rzepem, jest to jak sądzę najmniej inwazyjna i czasochłonna metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jako, że już oferty rowerowej w tym roku nie będzie to chciałem podzielić się opinią Softshella z Lidla kupionego na koniec tamtego roku ale dopiero teraz go wypróbowałem.

 

Jeździłem w nim z kilka razy na przejażdżki i na działkę (13km w jedną strone) ubiór to: termiczna koszulka bez rekawów LIDL + koszulka rowerowa długi rękaw LIDL+ Softshell z kapturem 2013 LIDL. Temperatura o 10:00 12-14 stopni po przejechaniu tych 13 km koszulka termo jaki rowerowa mokra oraz softshell mokrawy. Raz pojechałem na przejażdżkę turystyczno - spacerowo temperatura 14-16 stopni i tempo bardzo wolne + spacer to w miare dało się wytrzymać ale trzeba bylo rozpinać z przodu. Normalnie to jak ktoś pisał otwieranie wszystkich kieszonek powoduje buchanie ciepła. Ciężko mi ocenic ten softshell bo nie mam innego takiego niby prawdziwego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...