Skocz do zawartości

[suport] Nie można odkręcić, wd40, rura 2 metry - brak efektów


callisto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co mam zrobić, znacie jakiś inny sposób na odkręcenie suportu? Nasadkę przykręciłem do suportu następnie nałożyłem klucz z rurą 2 metry ( używana do odkręcania kół w tirach ) i przekręciłem z jednej strony 45 stopni, z drugiej jeden pełny obrót.. Pomysły się skończyły, tak próbowałem w różne strony mimo, że odkręca się zgodnie z ruchem wskazówek... Swoją drogą nie wiem, dlaczego montują elementy eksploatacyjne jak pancerz czołgu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to bez znaczenia, ponieważ można kręcić tylko do pewnego momentu. Mam obawy, że gwint jest uszkodzony. Po zakupie roweru zauważyłem, że korba jest delikatnie krzywa ale nie reklamowałem, bo wszystko było ok. Zastanowiło mnie tylko dziwna regulacja przerzutki przedniej ( maksymalnie wychylona ) więc ktoś kto je regulował widział o uszkodzeniu. Czy sklep czy producent - nie wiem.. No cóż trzeba będzie oddać do serwisu ale nawet jak suport wyjmą to gwint będzie trzeba przetoczyć ponownie, sprzedali świadomie bubel, a stał obok Author horizon :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiadomo ile gwintu zostało wyrwane (prawdopodobnie duuużo), po drugie nie wiadomo czy mufa nie wypaczy się od napawywania ( a właściwie prawie na pewno ulegnie odkształceniu) , po napawaniu a przed gwintowaniem trzeba mufę obrobić na frezarce - żeby uzyskać osiowość ... to nie jest robota dla serwisu rowerowego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...