Skocz do zawartości

[ok 2000] Kross vs Merida vs Kellys - który fitness wybrać


radik79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie jeżdżę na trekingowym unibike'u na 26 calowych kołach. Ostatnio zmieniłem opony na węższe i jazda teraz jest super.

Ponieważ chcę iść w stronę rowerów z węższymi kołami (ale mimo wszystko nie chcę typowej szosówki) zastanawiam się nad fitnessami.

Mam pytanie który z poniższych wybrać:

1. Kross Pulso 1

2. Merida Speeder T1

3. Kellys Physio (2013)

 

Pozdrawiam,

Radik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@radik79, Oferta Decathlonu jest ciekawa. W jakich cenach jesteś w stanie nabyć wymienione rowery? Osobiście podoba mi się Kross Pulso 2, ale podejrzewam, że wychodzi poza budżet.

Z tych trzech wymienionych przeze mnie najbardziej podoba mi się właśnie kross. Pulso 2 niestety przekracza budżet :( Muszę w decathlonie zobaczyć tego fita 500.

Podejrzewam, że przesiadka z mojego unibike nawet na te najsłabsze modele i tak będzie olbrzymim skokiem jakościowym, jeżeli chodzi o jazdę szosową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cały czas czekam, aż wyprodukują tego Krossa (chciałbym się do niego przymierzyć). W tej chwili zastanawiam się nad Krossem Pulso 1, Kellysem Physio 30 oraz b'Twinem FIT500, Wiem, że b'Twin chyba ma najlepszy osprzęt z tych trzech, ale ostatnio znalazłem też Scotta Speedstera FB50, cenowo porównywalny z Kellysem, osprzęt lepszy niż Kross, chyba troszkę gorszy niż FIT500. Czy ktoś miał do czynienia z tym Kellysem, Fitem lub Scottem (szkoda, że nikt nie testował Krossa :( )? Jeżeli ktoś użytkuje/ował któryś z tych rowerów to proszę o przedstawienie mi ich plusów i minusów.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...