Skocz do zawartości

[TRASA] Szukamy Fajnych Tras w Bielsku i Okolicach


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, chciałbym żebyście zaproponowali jakies fajne trasy do 50km w Bielsku-Białej i okolicach, aby był fajny widok no i w miare spokojny ruch bądź jego brak. Jedyna trasa jaka mi przechodzi na myśl to nad zapore przez Mazancowice-Ligote-Zabrzeg ale chciałbym mieć cos w zanadrzu

. Z góry dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli szukasz różnorakich tras rowerowych po okolicy Bielska-Białej to zapraszam do siebie na stronę.

Mam w zanadrzu trasy MTB trudne i łatwe oraz typowo turystyczne po całej okolicy.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie ciekawego poza Jeziorem Goczałkowickim.

Do każdej trasy mapa, zdjęcia oraz klipy rowerowe.

Wszystkie trasy rowerowe znajdziesz tutaj: http://rowerowe-bielsko.pl/turystyka-rowerowa/wycieczki/wszystkie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@simasted-wielkie dzięki,na pewno w wolnej chwili przejrze wszytkie trasy. Mnie najbardziej interesują trasy, które dam rade przejechać rowerem trekkingowym i crossowym. Z dziewczyną raczej, która sporo ze mną jeździ lecz nie po górach, mieszkamy w wielkopolsce. Można śmiało tam uderzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 tras rowerowych to typowe trasy turystyczne z atrakcjami do zwiedzenia, głównie po asfalcie.

Rowerem trekkingowym dacie rade, oczywiście bez podjazdów się nie obędzie jak to u nas ;)

Ciekawą trasą np. jest 8 km droga rowerowa wzdłuż Żylicy (Rybarzowice-Buczkowice-Szczyrk).

Zapraszam do Bielska-Białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzięki, przyszły sezon tam uderze, trasy takie na cały dzień najlepiej do 50-60km, żeby na lajcie sie przejechać. No i najlepiej pętle jakieś. A powiedzcie mi jeszcze, można pchać się takimi rowerami (cross i trekk.) w okolice Świeradowa Zdroju albo w Góry Opawskie? Nie bedziemy zawalidrogami na singlach pod Smrkiem? :P  Tam tylko MTB?

 Ogólnie trasy po 60~70km robimy bez problemu, stówke też zrobiłem w te kilka godzin, tylko, że to na pagórkowatej południowej Wielkopolsce. Jesteśmy całorocznymi rowerzystami i jeździmy dużo.

 Pytam Was , bo w górach w życiu nie jeździłem rowerem, trochę pochodziłem za to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...