Skocz do zawartości

[Kands Maestro] Posezonowa wyprzedaż


Neth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chce sobie kupić upatrzony rower Kands Maestro. Mam kilka pytań:

Czy warto czekać na jesień? Czy po sezonie kupię go taniej? Chętnie bym juz pojeździł, ale jeżeli mam zapłacić np. 200zł taniej to chętniej poczekam.

2. Czy kupienie go przez neta to pewniak? Nie przywiozą mi jakiegoś lewego sprzętu? (Pierwszy raz kupuje rower przez Neta, chce kupić w sklepie internetowym).

3. Długość nogi w lekkim rozkroku to 87cm. Czy rama 21' to dobre posunięcie?

 

Z góry bardzo dziękuje za pomoc. Mam nadzieje, że nie było podobnego tematu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos na jesien bedzie taniej ale na pewno nie 200 zł,  bo modele z tamtego sezonu sa tansze o jakies 70 zł. Jaki masz wzrost, i tak mniej wiecej patrz na rame

http://wrower.pl/porady/jaki-rozmiar-ramy-do-roweru,5788.html

tu masz to napisane podana tabele itp.

czy przez neta? kupuj od sprzedawcy który ma dosc duzo pozytywów a nie 5 czy 6 :) z rowerami to raczej sklepy sie wystawiaja, wiec łatwo na allegro poznac.

Czy wysla Ci bubel? raczej nie. Ja kupowalem przez neta ze sklepu ( na ebayu ) i rower przyszedł w oryginalnym kartonie itp. W razie czego na aukcji powinno pisac jak ze zwrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zadzwonilem do Kands i powiedzieli mi, że jak się ma 180cm-182cm to rama 21 juz jest ok. Zamówię 21 i sprawdze. Jak coś to odeślę. Mam nadzieję, że będzie w porządku. Mam nadzieje ze nie powiedzieli tak tylko po to żebym kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc, świetne forum.

Jeżeli ktoś ma 180-183cm to Kands Maestro na ramie 21' będzie komfortowy. Byłem u znajomego, który prowadzi sklep rowerowy (kupowałem gdzie indziej) i dał mi obiektywną opinię, że rower jest prawidłowo dopasowany. Jak stoje na nogach w butach o cieńkiej podeszwie to mam ok. 5-7cm luzu między ramą a kroczem. Poza tym rower na pierwszych kilometrach sprawdza się świetnie i wręcz pływa po asfalcie (pierwszy raz jestem na kołach 28).

 

Jeżeli ktoś będzie miał podobny dylemat do mojego to nie wahać się - kupować :).

Jeszcze raz bardzo dziękuję. Temat można zamknąć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...