Skocz do zawartości

[spodenki] B'TWIN z Decathlonu


Gość forestowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość forestowy

Czy spodenki są coś warte ? 

Są tańsze z niebieską wkładką hxxp://www.decathlon.pl/kolarki-na-rower-mskie-wzmocnione-id_8297908.html 

i droższe z czerwoną hxxp://www.decathlon.pl/kolarki-na-rower-mskie-id_8165635.html 

 

I jeszcze hxxp://www.decathlon.pl/spodenki-pod-szorty-mtb-500-id_8304713.html pod softshela jak zimno

 

Warto po przecenie ? 

 

W tygodniu jeżdze crossem maks po 1-2 h, w wekkendy maks 3-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niebieska wkladka to kawał gąbki. Nieźle grzeje w tyłek i szybko się ubija. Zrobiłem na takiej pewnie ze 2 tysiące kilometrów i jakoś się przeżyło, ale po zakupie spodenek z wkładką czerwoną poczułem sporą różnicę.

Na czerwonej wkładce jeździ się całkiem fajnie. Na początku wydaje się twarda jak kamień, ale po kilku jazdach jest lepiej. 70-80 km robię bez żadnego bólu tyłka, a raz było nawet i 160 km (jakieś 7 godzin jazdy) - wtedy tyłek już bolał, ale otarć żadnych nie miałem. 

Ale i tak następne spodenki jakie kupię będą z wkładką niebiesko-czarną.

 

Co do jakości wykonania, to w Decathlonie nawet najtańsze gacie się nie prują, więc raczej nie ma do czego się przyczepić. Wg mnie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepiej się jeździ w nich niż bez wkładki. Też w nich sporo przejechałem. Ale jak kupiłem z czerwoną wkładką to zacząłem się zastanawiać czemu tyle czasu męczyłem się w tych starych i jak ja to wytrzymałem. Chociaż jeszcze czasem je zakładam na jakieś krótsze jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość forestowy

Tak jak pisałem wcześniej wziąłem z czerwoną wkładką i nie ma m porównania do żadnej innej, ale po 3x40 km dla mnie bomba. D**sko bezbolesna :) Jakość materiału i wykonania też jak najbardziej ok. Zobaczymy ile wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...