Skocz do zawartości

[2333 zł]Rower 29er MTB Silverback Sola 3


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj podeśle foto jak to wygląda, chyba że któryś z kolegów mających ten sam rower odpowie :)

 

 

Podsyłam jeszcze zdjęcie z wysokością od ziemi do górnej ramy w miejscu gdzie stoimy, żeby wykluczyć wątpliwości pod jaki przekrok pasuje rama M (18cali)

 

silver.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czerwone służy do zabezpieczenia przestrzeni pomiędzy klockami po wyjęciu koła tak aby przypadkowe naciśnięcie klamki nie spowodowało zbliżenia się okładzin 

te wda czarne cośie zakłada się na główki śrub przy zacisku hamulca tarczowego tak aby zabezpieczyć śrubę przed ewentualnym przesunięciem

 


Mogę Wam tylko powiedzieć, że ja posiadam storma2 kolega sole4 rowery są bdb w swojej klasie nie ma lepszych na rynku. Jeśli będziecie porównywać komponenty do innych marek z tej samej półki cenowej to patrzcie na wszytko często pomijane są piasty obręcze itp.

Rama w Sola-ch została zaprojektowana od przysłowiowego "0" dzięki czemu każdy jej element jest przemyślany a komfort z jazdy jest nieporównywalny do innych marek. W silverach nie ma kompromisów.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj aby dobrze skręcić główkę ramy tak aby nie było najmniejszych luzów a jednocześnie łożyska sterów kręciły się swobodnie.

Zanim wystartujesz sprawdź wszystkie śruby czy są dokręcone łącznie z śrubami mocującymi korbę.

no i pozostaje życzyć frajdy z jazdy - z pewnością poczujesz "wiatr we włosach" - 29 zapier.....ą bardzo szybko ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard 

 

Zawsze wszystko trzeba sprawdzić. Pamiętaj, że kupiłeś rower przez internet i jestem na 100% pewien, że sprzedawca nie wyciągał oryginalnie zapakowanego roweru i nie posprawdzał wszystkiego. Rower był składany w określonej fabryce i czynnik ludzki ma tu znaczenie.

 

teoretycznie powinno być ok, ale lepiej dmuchać na zimne :) 

 


Rulez to nie jest sklep :) temat jest bardziej skomplikowany niż Ci się wydaje :) byłbyś zaskoczony :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...