Skocz do zawartości

[Konwersja] Rower szosowy? Nope. Fixed gear!


Rekomendowane odpowiedzi

to sa chyba obrecze do wentyli klasycznych albo samochodowych tak mi sie wydaje..Powinienes napompowac wkoncu tylko mala czesc wentla wlazi w popme :)

 

zawsze mozesz kupic przejsciowke z tej presty na samochodowy wtedy moze bedzie latwiej..

Edytowane przez robertocarlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony zaczynałem przygode z kolarstwem na Orii Special TT.09 i mam z takimi ramami naprawdę dobre wpsomnienia więc aż tak mi kształt tej obencej nie przeszkadza. Cieszę sie z tego bo jakby mi sie uwidziało kupic cos lepszego to nie ma zmiłuj- znowu by mnie zabolało niepotrzebnie po portfelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sumie spróbuję się temu przyjrzeć. Na żywo wygląda jakieś 100 razy lepiej, ale nie jestem w stanie tego uchwycić na zdjęciach- jak widzisz nawet obręcze wyglądają jak żółte... Wezmę chyba się za przerobienie roweru na cały czarny i zaraz wrzucę fotkę (oczywiscie mowie o gimpie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta czesci w postaci... łańcucha! Nie chcę zakładać tego, który miałem w szosie przed renowacją bo to 3/32 a takie coś to by była fuszera przy zębatce typu single. Pewnie jeszcze w tym tygodniu zamowie dartmoora i .... bede musial czekać aż asfalt wyschnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...