Skocz do zawartości

[nowe koła] czy warto kupować ten komplet kół?


nytsug

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy do czego potrzebujesz. Swift Arivy często fabrycznie przychodzą delikatnie rozcentowane. Piasty też nie są wysokich lotów. Chodzą ciężko i "czuć jakość bieżni łożysk". Mają mocną obręcz to jest prawda. Bo nigdy mi się nie trafiło żeby ta obręcz była gdzieś pogięta albo tak rozcentowana, że nie da się koła naprostować.
Jeśli chcesz reaktywować stary rower ze strychu co stał kilkanaście lat a masz mały portfel to nadadzą się. Ale do jazdy codziennej raczej odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

Piasty też nie są wysokich lotów. Chodzą ciężko

 

Koła są mocne i dobre, skoro mając 90kg wagi nie mam z nimi problemu. Po kupnie faktycznie obracały się z trudem, jednak regulacja piasty znacznie to poprawiła. - konusy były nieco zbyt mocno dokręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@beskid, To co powiesz na temat nie wzmacnianych obręczy alu. Miałem takie, jak wiele osób. To był dramat, ale jakoś się jeździło. Zapewne wskazane koła są lepsze niż to co miałem. Wiadomo, ze to się nie nadaje do skakania, ale do nieagresywnej jazdy jak najbardziej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...