Skocz do zawartości

[Częstochowa] Jura, Sokole MTB


flyman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jeździłem miedzy 12.30 - 15.30, koło 15 jak wracałem do domu od strony Kusiąt to jechało 2 rowerzystów na MTB, kiwłem cześć i pojechałem dalej.  Mnie łatwo rozpoznać, bo cały na czarno jestem ubrany, a na zamku koło 13 był  jeszcze jeden rowerzysta, może to Ty hehe albo ktoś od was z ekipy, nie gadałem, bo akurat podjazd atakował, na zielono bodajże ubrany i chyba z rowerkiem na "full suspension"  ale się zdziwiłem, na MTB jeżdżę od stycznia i pierwszy raz widziałem żeby ktoś jeździł jeszcze oprócz mnie po zamku. Jeśli chodzi o sokole góry to widzę, że ktoś tam wyczynowo jeździ, bo jest tam czerwony szlak wytyczony, dość trudny technicznie, ale nikogo jeszcze na nim nie spotkałem. Także ja mieszkam w samym Olsztynie, okolice znam jako tako, więc dajcie tylko wcześniej znać i jeździmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylismay ekipa 6 osobawa w tym jedna dziewczyna i wszyscy na fulach, trenowalismy techniczne zjazdy, pozniej sokole i tez raczej ekwilibrystyka rowerowa ;) bedziemy sie wybierac to dam znac, ale tak srednio raz w tygodniu atak na zamek i sokole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś pojeździć to ja planuję się jutro wybrać na terenową traskę po Olsztynie i okolicach, konkretnie Towarne, zamek, Lipówki, Biakło i Sokole. Zobaczysz sobie kilka ścieżek, skoro mówisz, że nie widziałeś nikogo w tych rejonach na rowerze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być trochę ciężko, zeszły tydzień miałem luźny ale dzisiaj ruszyla mi nowa budowa i mogę mieć klopot z tą godziną


podam Ci na PW mój numer, daj mi jutro znać o której planujesz być, a ja Ci powiem czy się wyrobię, ale postaram się być ;) , umówimy się chyba na rynku w Olsztynie będzie najpewniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"metone"  powiem Ci że miałem przyjemność trochę popedałować wczoraj z "cockoseq" i muszę stwierdzić że to jest ekstraliga, dla mnie to zawodowcy a nie widziałem ich na szlakach bo oni jeżdżą w miejscach gdzie większość ludzi ma problemy z wejściem na nogach. Ogólnie bardzo pozytywnie, bardzo pouczający wypad, jak tylko chłopaki nie będą mieć nic przeciwko takiemu balastowi jak ja, to chętnie zrobię jeszcze jakiś wypad, a Ty metone jak będziesz w okolicach Olsztyna to daj po prostu znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...