Skocz do zawartości

[rower] Northtec okazja.


Piotr80

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro uważasz, że problem ma cała firma to po co w każdym możliwym poście wciskasz ludziom te rowery? Jak firma padnie to do ciebie powinni się zgłaszać z ewentualnymi roszczeniami gwarancyjnymi :)

Kolega Robszyld69 o domniemanych problemach firmy dowiedział się pewnie jak my wszyscy z tego tematu, więc nie wiem  dlaczego masz do niego pretensje że poleca niezły rower w dobrej cenie z resztą nie on jeden . Sam czekałem na ich rowery na 2015r ale niestety chyba się nie doczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zainteresowanym proponuję w dniu licytacji zadzwonić jeszcze do Kancelarii Komornika i upewnić się, że licytacja nie została odwołana.

Wiem, że często tak się zdarza, bo w ostatniej chwili dłużnik znajduje jednak gotówkę...

 

Co do przypuszczeń odnoście kondycji finansowej producenta: salon firmowy to zazwyczaj odrębny podmiot. Kłopoty sprzedawcy wcale nie muszą oznaczać kłopotów producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekgrz, mozna polecic wiele rzeczy ktore sa dobrej lub swietnej jakosci, dostepne jako uzywane albo nawet nowe - czy to ze uwazam je za takie i ze je polecam oznacza ze ponosze odpowiedzialnosc za stan przedmiotu oferowanego w takiej czy innej aukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...