Skocz do zawartości

[piasta] zamiennik Easton EXP 500 - jaką kupić?


Kiubek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam rower Cube AMS 150 Pro z 2012r. Toczy się on na moje nieszczęście na kołach Easton EXP 500. Ostatnio miałem "przyjemność" zapoznać się z budową wolnobiegu, który wyzionął ducha - nie da się go naprawić ani zregenerować. Nigdzie nie mogę dostać nowego wolnobiegu do tej piasty, nawet po kontakcie mailowym z Easton`em nadal nie mam odpowiedzi, czy któryś z jego dealerów na terenie unii europejskiej posiada go na stanie (raczej nie). Mało tego, żaden z kilkunastu sklepów rowerowych, które odwiedziłem nie ma pojęcia jaki to rodzaj wolnobiegu i chcą mi zamawiać błędnie R3, R4 lub M1 (czas oczekiwania do 8 tygodni :wallbash: ). Jest to jedanak X1 jak sam do tego doszedłem ale mniejsza o to. Nie mam zamiaru tracić końca sezonu na czekanie za głupim kawałkiem aluminium z dwoma łożyskami, który za jakiś czas znowu się posypie i nie będzie można znowu go kupić. Dlatego zwracam się do znawców tematu, na co zmienić nieszczęsnego Eastona? Piasta jest na sztywną oś 12mm, szerokość 142mm, 6 śrub mocujących tarczę, 28 szprych. Ma być w miarę wytrzymała (AllMountain), kosztować maks 600zł i co najważniejsze - części do niej mają być osiągalne!

 

Co polecacie?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...