Skocz do zawartości

[Napęd]Kross Hexagon V6- wymiana napędu


Mateo1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

 

Po roku czasu wreszcie wyciągnąłem mojego Kross'a z piwnicy, odkurzyłem go, umyłem i zabrałem na jazdę próbną. Okazało się, że na niektórych biegach łańcuch robi uciążliwe "przeskoki". Mając w doświadczeniu z poprzedniego roweru taką sytuację domyślam się, że jest to wina zużytej kasety. Kiedy rok temu jeździłem nie zwracałem uwagi na wymianę łańcucha. Teraz chciałbym zabrać się do tematu na poważnie i wymienić zużyte części na nowe, lecz w tym potrzebuje waszej pomocy. Obecnie jestem poza światem rowerowym i nie wiem nawet na jaki łańcuch się zdecydować i czym się kierować przy jego kupnie. O kasecie już nie wspomnę bo tutaj jestem już konkretnie zielony.

 

Liczę na wasze doświadczenie i pomoc w wybraniu odpowiedniego napędu do mojego Kross'a Hexagon'a V6 oraz doradzeniu jakiegoś dobrego sklepu internetowego w którym będą dostępne podane przez was części. 

 

Z góry dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

 

 

Jaka będzie najlepsza indeksacja w kasecie hg51 do mojego roweru?

Najlepsza będzie taka, zgodna z liczbą zębatek :D Jeżeli zapytałeś o to co miałeś na myśli :D indeksacja dotyczy manetek, przerzutek  i liczby biegów dla każdego z tych elementów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...