Skocz do zawartości

[częsci]cały rower na części XTR, ZTR, SID, carbon, XT


lesieque

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem nowy rower, a stary zalega w piwnicy. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

-Amorek sid race 2010. Biały z manetką na kierownicę  w stanie bdb- cena 800zł

 

-rama felt RXC one 19" pod koła 26" carbonowe, tylne widełki. Waga ~1500g Technicznie bdb, wizualnie db- 400zł w zestawie stery, hak przerzutki i przelotka na linki (dolne prowadzenie linek)

 

-koła ZTR alpine, piasty novatec 711/712, sapim, 1380g komplet z taśmą stans-a do bezdętki 800zł

 

-przerzutka tylna XTR 960 SGS po tuningu śrubkowym. stan bdb, brak większych zarysować, wózek prosty 192g 170zł

 

-hamulec przedni xtr 975. Mocowanie zacisku na PM. 200zł

 

-hamulec tył klamka xt775, zacisk deore M555. działa bardzo pewnie pomimo pomieszania grup 150zł

 

-opony RoRo. 2.1 x2 lub 2.25 wszystkie zwijane. 50zł/sztuka

 

-korba truvativ stylo pod napęd 3x9. Obdrapane ramiona od butów. Zebatki 44/32/22 80zł

 

-korba specialized S1250. napęd 2 rzędowy. zebatki 24x36. zjechany lakier przez buty j.w 80zł

 

-koła chińskie wzorowane na mavickach. Czerwone obręcze i piasty, waga około 1800g. 250zł

 

-mostek syntace F99 105mm stalowe śruby 106g. 120zł

 

-przerzutka tył XT shadow+ pod 10sp. przejechane dosłownie 3 dni. Zdjęta z nowego roweru. stan igła. 250zł

 

do wszystkich cen nalezy doliczyć koszty wysyłki. Rower w całosci (jak i pojedyncze części) można oglądać w Warszawie.

Ważę 68kg i jak łatwo sie domyślić mieszkam w Warszawie dlatego części nie były użytkowane w błocie w górach dlatego ich stan w wiekszości (przynajmniej techniczny) jest prawie idealny. Gorzej z wizualnym, patrz rama, korba, ale myślę, że jest to norma przy używaniu roweru.
 

 

zdjęcia podeślę na maila chyba, że znajdę trochę czasu i stworzę jakąś galerię, ale bezpieczniej będzie przez wiadomości na PW. Pracuję wieczorami, więc proszę o cierpliwosć gdybym nie odpisywał 2-3 dni

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale tak jak pisałem pracuje i bedę miał trochę obsuwu. Dzisiaj mam wolne i przyszły tydzień, więc jeżeli nie dziś na początku przyszłego tygodnia będę wrzucał i rozsyłał zdjęcia poszczególnych części. No i przepraszam, że się nie odzywałem przez te kilka dni :)

Czerwone kółka na 26" sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj robie galerię ze zdjęciami gdzie będę dorzucał wszystko jak idzie, bo nie jestem wstanie wszystkiego pokazac od razu.
W odpowiedzi na różne pytanie:
1. amor ma sterowkę 20cm. Rysa jedynie na naklejce (jest zdjęcie)
2. wymiary ramy:

                górna rura: 600mm

             główka ramy: 130mm

 widełki(dolny trójkąt): 425mm
             rozmiar ramy: 490mm
           rozmiar sztycy: 27,2
                         stery: pół zintegrowane


https://plus.google.com/u/0/photos/106395606938977002959/albums/6054509500585441185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerzutka XT shadow+ sprzedana

koła ZTR alpine sprzedane

klamki hamulcowe AEST sprzedane

 

z rzeczy których nie wymieniałem w postach wyżej doszły:
-pedały platformowe czerwone 260g komplet 120zł

 

-pedały platformowe czarne 257g komplet 120zł
dzisiaj dojdą jeszcze inne "duperele" AESTa i budżetowe koła pod 26, 28 i jakies luźne opony drutowane po 30zł za dwie sztuki. Gumy prawie nówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedały czerwone platformowe oraz czarne platformowe sprzedane

grip shifty sram plasma sprzedane

 

z nowych rzeczy pojawiły się:

przerzutka przód dura ace 7900 za 100zl

hamulce tył xt775+deore 555+metaliczne klocki stan super 110zł

kierownica KCNC rampant nie przycinana za 50zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione

- Autor tematu poprosił o zamknięcie tematu

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...