Skocz do zawartości

[do 2000] MTB 27,5 Wyprzedaże


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Na wstępie się przywitam, jestem Marek z Wrocławia.

 

Szukam dla siebie roweru do jazdy po różnym terenie, miasto, parki, lasy, pola itp. Góry z chęcią też, ale to rzadko, bo mieszkam we Wrocławiu, gdzie jest raczej płasko.

Bardzo podobają mi się oraz wiem, że niezłe są rowery KROSS.

teraz jest dobra okazja na zakup gdyż zaczęły się wyprzedaże.

 

Teraz taka moja rozterka, czy opłaca się kupić

kross level r3 za 1745zł

 

czy lepiej dopłacic i wziac

level r6 za 2380

 

Nie wiem, czy potrzebuje aż tak dobrego sprzętu jakim wydaje się być r6, może spokojnie starczy mi ten r3, nie planuję póki co jakichś zawodów, maratonów czy czegokolwiek takiego. Po prostu chciałbym relatywnie dobry rower w stosunkowo niewygórowanej cenie, który przejedzie po wszystkim niekoniecznie 50kmh ;)

 

raczej też nie nastawiam się na rozbudowę. Zależy mi na dobrym stosunku ceny do jakości oraz względnie dobrej wytrzymałości.

 

Zamierzam dzisiaj podjechać przymierzyć wielkości ram w tych modelach. Mam 181cm i 80kg krocze 84-85, więc na stronie pokazuje mi sie L lub M. Bez przymiarki się nie obejdzie.

 

 

jestem także otwarty na Wasze propozycję. Podoba mi się też Giant talon 27,5, ale cena jest w porównaniu do powyższych nieco mniej przyjazna portfelowi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci proponuję tego northeca http://allegro.pl/rower-gorski-northtec-gravity-dr-27-5-deore-tarcze-i4543315493.html napęd i hamulce ma podobnej klasy róźni sie przede wszystkim głowką ramy, którą ma w systemie tapered. W przyszłości jeśli zajdzie taka potrzeba będziesz miał łatwiejszy dostęp do lepszej klasy amortyzatorów, które produkowane są tylko już z rura sterową tapered. To sie dotyczy w szczególności średniego rozmiaru koła czyli 27,5'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jednak kwota 2600 jest trochę za wysoka na chwilę obecną, chyba, że da się go kupić sporo taniej na jakiejś wyprzedaży. Też szczerze mówiąc nie zamierzam się bawić w rozbudowywanie sprzętu a ewentualnie w przyszłości jeślibym się wkręcił w to mocno to po prostu kupić cały lepszy rower. Na chwilę obecną nie chciałbym przekroczyć za bardzo nawet tego limitu 2000zł, bo bym miał rower droższy niż auto hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten R6 też przekracza budżet ale psychika podpowiada, że skoro przeceniony z 3200 o 800zł to jest to jakaś okazja. A widzę rodszyld69, że jesteś z Wrocławia. Orientujesz się gdzie mają najwiekszy wybór tych krossów. Mam pałacyk po drodze z pracy więc myślałem tam podjechać, ale mogę też gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podjechać do Pałacyku, po drodze masz również Ski4You na Kołłątaja przy Kościuszki. A Armii Krajowej zaraz przy Tarnogajskiej widziałem mały sklep gdzie gdzie oferowali skutery o rowery Kross. W tym linku masz moźliwośc wyszukania sobie dealerów we Wrocku http://www.kross.pl/pl/dealerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo podobają mi się oraz wiem, że niezłe są rowery KROSS." - poczytaj o firmie Kross i ich podejściu do klienta, zanim popełnisz błąd kupując ich rower

link 1

link 2

link 3

Mówię to z perspektywy klienta, który po zgłoszeniu ewidentnie usterki fabrycznej, został poinformowany, że to moja wina i chętnie naprawią, ale muszę zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem wczoraj duży sklep rowerowy. Pojeździłem na kilku modelach, po czym z ciekawości siadłem na 29er'a i stwierdziłem, że na moje bardziej płaskie i i raczej mało kręte "podróże" będzie to idelny wybór (mam nadzieję:))

 

Z racji, że nie chciałem też wydawać bardzo dużej kwoty zdecydowałem się na LIMBER TASSO 29 19". Za 1500zł jest to chyba dość rozsądna propozycja dla małowymagającej osoby, bo w razie gdybym się wciągnął na poważnie to kupię sobie porządny rower z możliwością rozbudowy, a tego nie będzie żal sprzedać, bo strata nie będzie proporcjonalnie tak duża.

 

Jutro rower będzie u mnie, więc napisze co nieco o nim, bo wiem, że opinii na jego temat na necie jest jak na lekrstwo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...