Skocz do zawartości

[Sklep] Szosówka


Jerycho7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie jestem pewien czy piszę we właściwym dziale etc., ale to wszystko z pośpiechu. Od jakiegoś czasu szukam takiej, nie wiem jak dokładnie ująć, klasycznej szosówki, prosta rama, brak wielobiegu, najprostsze hamulce. Gdzie znajdę taki rower, jest jakiś producent sprzedający takie?  To zdjęcie które najbardziej przykuło moją uwagę. Przepraszam za brak estetyki w poście i szereg zasad które tu złamałem. 15645uc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos slabo szukales bo naprawde nietrudno znalezc informacje o tego typu rowerach :) Szukaj informacji o rowerach single speed (ss) albo ewentualnie ostre koło (ok). Jest od groma nowych rowerow tego typu na sprzedaz tylko, ze sa one zdecydowanie za drogie jak na to co soba reprezentuja (moje zdanie). Przyklad takiego roweru masz tutaj (przeceniony): http://www.dobrerowery.pl/jamis-2013-beatnik?gclid=CjwKEAjw68ufBRDt0Zmrn4W_8AwSJADcjp1cXRH265Y1m0GVZ-h9RuKPn2rY92pnvgM-ETtBOAOachoCID3w_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...