Skocz do zawartości

[1000-1500zł] Rower xc dla początkującego.


MKBike

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tak zmierzyłem ... poprosiłem nawet brata o pomoc, żeby dokładnie było , ale powiem szczerze ,że jestem bardzo wysportowany więc mniejsza rama chyba nie robi problemu jadąc z ugiętymi kolanami , wstając co chwile z siodełka i wyginając kręgosłup na wszystkie strony podczas pokonywania przeszkód. -.-


A czy możesz napisać mi coś więcej o osprzęcie w tym romecie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej długości nogi to rama min 19" ale dałoby się ustawic ten rower pod ciebie ale będzie potrzebna długa sztyca podsiodłowa a co o tym rowerze napęd alivio korba na octalink w tej cenie to na plus amortyzator typowo budzetowy zwykły uginacz musiałbys sie przymierzyć do takiego rozmiaru w najbliższym sklepie rowerowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem janosik ... Co ty robisz na tym forum , bo jak tak wszystkim odpisjesz to w niczym nie pomagasz. -.-

Do mnie to było? Przejrzyj sobie moje wypowiedzi i popatrz, co robię na forum.

A gdybyś się zastanowił nad swoim pytaniem i moją odpowiedzią, to zrozumiałbyś, że Tobie też pomogłem. Odpowiedziałem merytorycznie i konkretnie na pytanie, czy można polecić "naprawdę dobry MTB za 1000 zł". Nie można, bo "naprawdę dobry MTB" jest kilka razy droższy. W tym przedziale cenowym możesz wybrać co najwyżej rower "najlepszy w tej cenie", "najlepszy spośród dostępnych w sklepie", "wystarczający dla początkującego", czy jakich tam kryteriów wyboru zechcesz użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to było? Przejrzyj sobie moje wypowiedzi i popatrz, co robię na forum.

A gdybyś się zastanowił nad swoim pytaniem i moją odpowiedzią, to zrozumiałbyś, że Tobie też pomogłem. Odpowiedziałem merytorycznie i konkretnie na pytanie, czy można polecić "naprawdę dobry MTB za 1000 zł". Nie można, bo "naprawdę dobry MTB" jest kilka razy droższy. W tym przedziale cenowym możesz wybrać co najwyżej rower "najlepszy w tej cenie", "najlepszy spośród dostępnych w sklepie", "wystarczający dla początkującego", czy jakich tam kryteriów wyboru zechcesz użyć.

Nie nie odpowiedziałeś w ogóle na moje pytanie i nie mam zamiaru użerać się z Tobą , bo jest na tym forum więcej mądrzejszych ludzi, którzy potrafią mi pomóc.Dziękuję.

A czy słyszeliście o takiej marce jak ''Extreme" albo ''Folow'' ? Mój kuzyn posiada bardzo dobry rower nabyty za 1000 zł , a na którego ramie widnieją tylko te dwa napisy . Jestem ciekaw , bo na samym rowerze jezdzi się bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dostał go na Komunię od wujka , ale wujek nie zauważył, że na siodełku była cena ... 1000 zł. Ale z tego co wiem to ten wujek pracuje właśnie w Niemczech, więc to by się zgadzało z drugą częścią Twojego postu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem o takiej marce jak RADON. Z tego co wiem to ich rowery są drogie, ale nigdzie takowych nie mogę znalezć. Lista rowerów , która poniekąd jest cennikiem , cennikiem nie jest , bo nie ma w nim cen . Możecie mi coś napisać an ten temat ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budżet masz niewielki dla tego będzie Ci ciężko znaleźć coś nówek, ale z używek może trafisz na jakąś okazję


 


A są jeszcze jakieś inne fajne  marki oprócz tych znanych : Kross, Merida , Romet ?

może taki rower troche ponad Twój budżet http://allegro.pl/rower-northtec-cayon-29-al-rybnik-shimano-alivio-i4519354592.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...