Skocz do zawartości

[serwis] Opona antyprzebiciowa, a gwarancja


Tyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


Wiem, że wątek nie nawiązuje do tematy ogólnego, aczkolwiek nie doszukałam się zakładki wątku o nazwie "pomoc".


Mam prostą sytuację. 


Posiadam rower na gwarancji. Założone są na nim oryginalnie opony antyprzebiciowe, wczoraj doczekałam się pierwszego kapcia, co samo przez się mówi, że dętki wewnątrz opony były tam od nowości. Czy w takim przypadku podlega to gwarancji? Prosta sprawa. Potrzebuje rower na już zaraz, a nie chce by przez moje klejenie łatek przepadła gwarancja. Zwłaszcza, że prawdopodobnie mogła bym otrzymać na wymianę oryginalną nową dętkę. Jakie szanse? Bo naprawdę nie wiem czy łatać, czy przeczekać do jutra i pójść z problemem do serwisu.


Z góry dziękuję za wszelaką pomoc.


Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to warunki gwarancji są takie jakich udziela gwarant (w Polsce warunki mogą być dowolne, co więcej gwarancji może w ogóle nie być - prawo nie nakłada tu absolutnie żadnych warunków czy obowiązków). Mógł sobie wpisać co chcesz. Przeczytanie treści gwarancji da odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...