Skocz do zawartości

[Rower] RAMBLER 29ER 4.0 czy warto kupić


oline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co sądzicie na temat roweru romet RAMBLER 29ER 4.0 do terenu.

http://www.romet.pl/...13751,2014.html

Czy warto go kupić , czy jest to dobry wybór?

Które części w nim są dobrej jakości a które nie.

Czy wszystkie rowery z serii Rabler 29 er posiadają takie samo ramo a różnią się tylko osprzętem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest wart tej ceny myślę że nie cały szpej w rowerze jest niskiej klasy, czy wszystkie ramy Rambler sa takie same jezeli chodzi o materiał z którego sa zbudowane to tak ale jesli chodzi o budowę to już nie już wyżej stojący Rambler line 1.0 ma taperowaną głowkę co daję trochę więcej sztywnośći oraz możliwośc rozbudowy o lepszy amortyzator które juz produkuję się z rura sterową typu tapered

jęśli chodzi o częsci które dobre w sumie powiem tak jeździć na nich będziesz ale wiekszej kultury pracy nie ma co od nich wymagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie.

To mam kolejny dylemat

RAMBLER 29ER R-line 1.0  czy RAMBLER 29ER R-line 2.0  a może dopożyczyć kasy i kupić RAMBLER 29ER R-line 3.0

Czym one się różnią różnią ?

Co jest lepsze Suntour Raidon-RL 29 AIR 100mm  czy Rock Shox XC 32 TK AIR 29 RL 100mm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w RAMBLER 29ER R-line 2.0 korba to  Shimano FC-M522 w systemie Octalink a w RAMBLER 29ER R-line 3.0 korba  Shimano Deore FC-M612, zintegrowana oś. Czy w takiej korbie łatwo wybić łożyska i wymienić na nowe . Czy są to łożyska o standardowych wymianarach .

 

W poprzednim rowere miałem wklad suport  accent :) wymiana łożysk  bezproblemowa :)

 

Edit

Dzwonilem po sklepach zarówno jeden jak i drugi rower mogę otrzymać z rabatem 400 - 500 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łożyska w korbie M612 sa standartowe oczywiście jesli chodzi shimano bo łozyska do korb srama mają inne wymiary pod oś korby mam dwa rowery ze sztywną osią i jestam zadowolony wystarczy klucz tylko klucz  http://www.kastor-bike.pl/p/747/2783/klucz-do-lozysk-hollowtech-ii-shimano-tl-fc32-narzedzia-narzedzia-i-konserwacja.html  i sam sobie możesz wymienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wykonałem 23 telefony i niestety nie udało mi się znaleźć Romet  29er R-Line 3.0 „19” dostępnego na miejscu do przymierzenia w sklepie

 

Gdyby ktoś był zainteresowany to znalazłem takie perełki – dla mnie powyżej budżetu.

- 29er R-Line 4.0, rama 22" - cena: 2 990 zł

- 29er R-Line 5.0, rama: 19", 20", 22" - cena: 3 590 zł ( szczególnie ta oferta warta uwagi) Katalogowo ok. 5 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...