Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w wyborze roweru


Gość andegawen

Pytanie

Gość andegawen

Witam jest laikiem, jeśli chodzi o rowery, jest to moje pierwsze "profesjonalne" podejście w sprawie kupna roweru. Potrzebuję roweru takiego uniwersalnego, czyli asfalt, błoto, góry itp. Mój wzrost to ok. 185 cm,a waga to ok. 80 kg, przedział cenowy to tak 1200 zł, jeśli będzie droższy rower, który będzie warty swej ceny, chętnie dorzucę "kilka" złotych. Mój typ jaki znalazłem do tej pory to http://www.mudserwis.com/romet-rambler-4-0#!#dane-techniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, rower nie powala, tyle dać w orginale za rometa na takim osprzęcie to przesada:) dlatego cena ostro w dół. Rower baaaardzo przeciętny, slaby sprzęt będziesz zacierał i będziesz wymianiał co chwila chyba ze uzeranie się z gwarancją pozostanie. Co rozumiesz przez wycieczki leśne górskie, może nie dac rady to typowe ATB czyli wygląda jak mtb ale znacznie słabiej jezdzi. Musisz zwiększyć limit i albo poczekać do końca sezonu na przeceny czegoś lepszego albo pomysleć o 1800? i szukać czegoś może w Krosie Genezisie czymś z drugiej ręki. Pamiętaj skąpy dwa razy traci:)

pozdro

j.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andegawen

zaproponuj jakie rowery, tj. napisałem nie znam się za bardzo i dlatego staram się dokonać jak najlepszego wyboru, a co sądzisz o Kross Hexagon X5 tego sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Hexagona x5 i powiem Ci, że nie wytrzyma błota i gór. Jeżdżę nim po asfalcie, a jestem dużo lżejszy od Ciebie. Wkład suportu wymieniałem już dwa razy, amortyzator to bardziej kowadło, pedały rozleciałyby się w terenie. Jeżeli też nie dbasz za bardzo o sprzęt, to przerzutki również się rozwalą. No i hamulce są za słabe w góry. Rozumiem, że cięzko Ci będzie wydać na rower więcej, więc proponuję coś używanego, poszukaj na tablicy, albo allegro a my powiemy czy warto. Jeżeli sobie z tym nie poradzisz, to ostatecznie sami postaramy się coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andegawen

Jestem gotowy zwiekszyc pulap tak do 1700 zł, znalazłem rower Cube Aim 26 2014, wygląda na dość solidny, wypowiedzcie się, jeśli też nie będzie odpowiedni to podajcie inne możliwości, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...