Skocz do zawartości

[Serwis] Warszawa Wilanów/Ursynów...


ArturEX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Ktoś może polecić dobry i tani (wiem, że ciężko to łączyć) serwis, który zajmie się czule rowerem wraz z serwisem widelca i dampera FOX?

 

Chciałbym, aby mieścił się w okolicach Wilanowa/Ursynowa. Jeśli nie, to jestem w stanie jeździć po warszawie - jeśli będzie warto.

 

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to sformułowanie jest niestosowne ale chciałem choć nakreślić to, na czym mi zależy.

 

O tym plusie jeszcze nie słyszałem i zacznę od niego. Na Sobieskiego już serwisy odwiedziłem i nikt mnie nie zainteresował.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polece maly sklep/serwis rowerowy na ursynowie, Kazoora.

 

Kupilem nowy rower, szybko zcentrowalo mi sie kolo i w 3 serwisach na ursynowie (w tym w jednym mocno reklamowanym i wyjatkowo drogim punkcie) i nigdzie nie byli nawet powiedziec co to moze byc, a w jednym chcieli mi przeplatac/centrowac kolo za 250+pln, We wspomnianym serwisie na kazurce mlody gosc w 3 minuty powiedzial ze pewnie zle skrecona piasta, 10 minut pozniej bylo po robocie (machnal wszystko od reki) i wzial chyba 30pln.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...