Skocz do zawartości

[do 2000 zł] rower crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

Widze że nie tylko ja mam problem z kupnem northteca w sklepie stacjonarnym, nawet w ościennych województwach nie mają go , tylko przez internet.


Sorry, ale to argument w stylu "Jeździłem kiedyś Dacią Logan, więc nie kupię Laguny". Niezbyt sensowny w odniesieniu do samochodów, a jeszcze mniej - do tanich rowerów, gdzie "marka" zwykle znaczy tyle co "naklejka na ramie".

 

Bo jest. Widziałeś Caledona VB z hamulcami typu v-brake, a polecany jest Caledon DB. Jeśli w tym sklepie kosztował aż 1800 zł, to cena zaiste zbójecka, bo na Allegro chodzi po ok 1350 zł (co i tak jest na granicy przyzwoitości).

No racja z tym krossem.

VB ? podpisali go DB i dali cene 1859zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rower odebrany przetestowany, i jednym słowem jestem mega zaszokowany... nie spodziewałem sie że będzie aż tak mega !!! 
teraz szczegóły :

regulacja roweru i smarowanie : bez zastrzeżeń, wszystko idealnie dokręcone i wyregulowane

malowanie ramy : tu producent ma bardzo słabego fotografa bo kolorystycznie rama wg się nie świeci jak to jest na zdjęciach, odcienie lakieru są jak w evado tzn kolory są bardzo fajne matowe i fajny efekt daje lekko spłaszczona dolna rura z góry malowana na biało czego tez nie widać na zdjeciach podsumowując zdjecia wg nie odzwierciedlają jego wyglądu który w rzeczywistości zachwyca ;)
wielkość ramy : przy moim 180 cm jest ok bo z tego co zauważyłem to porównując 19 calowa rama northeca jest troszke wieksza od  19 calowej ramy unibike wiec na oko osoba do 183 mogła by smiało jeszcze celewać w 19 calową rame.
jak będe miał chwilke to dodam zdjecia ;) także zachęcam do kupna bo naprawde warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tutaj fajna opcja za nieco ponad 2000zł Romet - http://allegro.pl/rower-28-19-romet-orkan-5-0-m-cross-w-wa-2014r-i4869545040.html

 

Napęd 9-tka, hamulce hydrauliczne (niższa półka), przerzutki deore/alivio, korba deore, kółka 28", współczynnik cena/jakość jest ok. 

 

Ewentualnie możesz poszukać Evado 5.0 z 2014/13 roku jeśli znajdziesz w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Orkan 5.0 jest lepszy od tego Caledona. Przede wszystkim masz klasę lepszą przerzutkę z tyłu, korba dwie klasy lepsza, hamulce wyższy model, reszta jest bardzo podobna. Co do Cliffa-90 to moim zdaniem nie ma sensu się nim interesować, nie widzę w nim nic fajnego oprócz slx'a z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli to dobry i sprawdzony model to warto się zastanowić .Trwały to też bardzo dużo dla mnie znaczy,Czy możecie coś więcej na jego temat powiedzieć?

Ale cena nieee , to zbyt dużo .Chyba to 2 tyś nic lepszego od caledona nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz brać Caledona to naprawdę dołóż tę stówkę i kup Rometa 5.0, będzie to w pewnych miejscach sporo lepsza opcja.

 

Co do Zethosa to jest to najwyższy model Crossa od Unibike, co tu dużo gadać,  masz porządny rower na  dobrych podzespołach slx/alivio. Na tym rowerze w żadnym miejscu nie poczujesz taniochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

eśli masz brać Caledona to naprawdę dołóż tę stówkę i kup Rometa 5.0, będzie to w pewnych miejscach sporo lepsza opcja.

 

Nie ma ramy 23 , przymierzałem kilka rowerów i każdy który miał mniejszą ramę mi nie bardzo pasował , mam 191 cm wrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...