Skocz do zawartości

[rower] czy warto kupić ten rower ?


mariusz18d

Rekomendowane odpowiedzi

W tylnym zawieszeniu płyn został uzupełniony, całkiem dobrze działa, przednie zawieszenie też w miarę działa nie miałem większej okazji przetestować go na dużych dołach. Rama aluminiowa. Na dołach mniej buja na tylnym zawieszeniu niż na czarno żółtym rowerze który stoi w tle.

 

 Rower do sprzedania za 650zł, trochę za dużo. Na pewno trzeba będzie wymienić opony i trochę wyregulować przerzutki bo nie mogłem z tyłu wrzucić najszybszego trybu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dużo do już od Ciebie zależy. Dla mnie kwota śmieszna jak na "ten" wypust z "tych" lat. Najlepszych lat co do jakości osprzętu. Na pewno oryginalny projekt. Pytanie w jakim stanie są piasty i generalnie osprzęt. Korba jest w bardzo dobrym stanie. Kaseta też nieżle wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasta jest na kasecie. Ja bym wymienił na pewno opony i kierownicę. Wizualnie nie podoba mi się rower, rama jest w połysku i ten kolor kierownicy. Kierownice na pewno trzeba podnieść, pewnie się za wiele nie podniesie bo widać że jest jakoś specjalnie mocowana. Wymiana kierownicy, mocowania do kierownicy, wymiana opon, kół, trochę go inaczej pomalować wyjdzie prawie 1k zł. Gdyby był jakoś inaczej pomalowany inne koła i nowe opony byłbym skłonny go wziąć za 600zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, o gustach się nie dyskutuje, właścicielowi się chyba taki podobał, jak takiego kupił lub też złożył, wiadomo rower ma 10 lat, to już niektóre samochody to dziadki, zostaw sobie te 600 zeta lepiej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...