Skocz do zawartości

[ok. 1500 zł] Damski rower krosowy i dostawka dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić żonie rower krossowy w cenie ok. 1500 zł. Sprzedawca poleca mi przeceniony na 1500 zł rower Eurobike Voyager Lady 1.2. Co o nim sądzicie? Przemawia do mnie bogate wysposażenie i wygląd. Jaką alternatywę polecacie?

 

Mamy już sporo ponad 30 lat i nie jeździliśmy na rowerach W OGÓLE od liceum... Czas się jednak za siebie wziąć. Planujemy dłuższe trasy w łagodnym terenie. Możliwe, że kilkudniowe. Mamy 5-cio letnie dziecko. W jaki sposób możemy cieszyć się wraz z córką wspólnymi wycieczkami? Przyczepka? Rama na kole? Widziałem różne wynalazki.

 

Proszę o konkretne rady z linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka w pełni zamykana dwukołowa przyczepka jest dobra dla niemowlaka w foteliku lub nosidelku.

Dla pięciolatka polecam coś w tym stylu:

allegro.pl/weeride-co-pilot-rower-hol-przyczepka-kask-gratis-i4427818188.html

 

Moje dzieci bardzo lubią tym jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takie coś mi chodziło pisząc o ramie na kole. Ale mam jedną obawę - moje dziecko często zasypia w podróży i boję się, że na dłuższej trasie mi z tego spadnie. Chociaż są pedały więc może będzie się bardziej koncentrowała żeby "pomóc tacie" ;) No i pedałować się w końcu nauczy bo na razie tylko na biegowym nagina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość opinii o trail gatorze jakie widzialem było raczej negatywnych. Dziecko siedzi na rowerze niewygodnie, na siodelku pochylonym do tyłu. Jeśli dziecko samo jeszcze nie jezdzi na dwóch kółkach, to będziesz musiał za kazdym razem demontowac boczne.

 

Taka przyczepka jak zaproponowałem nie zastępuje roweru. Rowerek i tak musisz dziecku sprawić. Przyczepka sprawdza się świetnie na dłuższe wycieczki. Moja była używana od 4go do 7go roku zycia przez pierwsze dziecko, teraz jeździ drugie. Dla mnie to jeden z lepszych zakupów rowerowych jakie zrobiłem. Usnac na niej jest tak samo trudno, jak na zwyklym rowerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...