Skocz do zawartości

[kierownica] Składana kierownica


nkjbvhu

Rekomendowane odpowiedzi

W mieszkaniu ciasno, rower potrzebny a wadzi, chciałbym go nieco skompresować coby przejść się przez korytarz dało. Z pedałami problemu nie ma, są łamane za 30zł. Jak zrobić żeby również kierownica w rowerze łatwo się składała? jedyne co znalazłem to takie coś http://www.gizmos.pl/1846/skladana-kierownica-rowerowa a i to jedynie w ramach ciekawostki. Trzeba po prostu przekręcać ją na siłę o 90st. czy jest może prostsze rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij przednie koło i też będzie wąsko.

 

Ja jednak polecam w ciasnych mieszkaniach wykorzystywać każde miejsce podwójnie. Zapewne masz łóżko więc możesz śmiało rower umieścić rower pod łożkiem na leżąco a jeśli łóżko podniesiesz na wysokość 1,1 m to rower wejdzie na stojąco i będziesz mieć jeszcze 1,5 m2 wolnej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem raczej o jakiejś części, która pozwoli łatwo złożyć kierownicę, wieszanie pełnowymiarowego na ścianie raczej odpada, korytarz ma 100x250cm. Zdjęcie koła nic nie da, zostaje jeszcze błotnik. Swoją drogą podniesione łóżko to całkiem niezły pomysł, spory schowek na cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...