Skocz do zawartości

[trenażer] Tacx i-Flow T2270 TTS4 Basic - kilka pytań


MarekBe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcę sobie kupic trenażer do kolarzówki. W zimie jężdżę w piwnicy na zwykłym rowerze stacjonarnym, ale przyszedł czas na coś lepszego.

Męczy mnie psychicznie jazda z patrzeniem się w ścianę, więc chcę kupić od razu coś wspólpracującego z komputerem.

Wpadł mi w oko taki trenażer:

 

http://www.bikestacja.pl/pl/trenazery/tacx/trenazer-tacx-i-flow-t2270-tts4-basic.html

 

I mam kilka pytań:

- Czy za tę cenę to dobry sprzęt?

- Widziałem jeszcze trenażery Tacx Flow T2200 i do nich przystawkę do komputera. Razem wychodzi nawet drożej. Czym one się rożnią?

- Czym się różni VR od filmów tacx RLV? VR jak rozumiem polega na tym, że jest to zbliżone do gry komputerowej, w której biorę udział. Nigdy nie lubiłem gier, wiec wolę te filmy. I pytanie - czy filmy polegają na tym, że jak np. stanę to film się zatrzyma, a jak przyspieszę, to przyspieszy? I jak rozumiem, jak na filmie jest podjazd, to wtedy trenażer też daje większy opór? Czy są to po prostu zwykłe filmy z trasy, a jechać mogę sobie jak chcę bez synchronizacji z filmem? Może dla kogoś te pytania są śmieszne, ale nigdy nie miałem z tym do czynienia, a nigdzie nie znalazłem odpowiedzi;)

- Czy można za darmo ściągać dotatkowe filmy i VR?

- Czym się różny wesja adavanced oprogramowania? W żadnym sklepie takiej nie znalazłem, a chciałbym wiedzieć, chociaż nie mam zamiaru takiej kupić, bo pewnie wystarczy mi Basic.

- Jak się montuje trenażer do roweru. Gdybym chciał np. co kilka dni odpinać rower i jeździć na dworze to jest to bardzo uciążliwe?

- Czy lepiej kupić taki z podstawką pod przednie koło czy z takim mocowaniem?

http://www.bike24.com/p224799.html - ten jest dziwnie tani, a też zawiera oprogramowanie.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...