Skocz do zawartości

[rama] Jaka 29 cali do 1000zł


grabek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Proszę o pomoc w wyborze ramy 29 chętnie stalowej. Zależy mi na wytrzymałości, mniej na wadze.

Mój wzrost to 192 cm.

Oczywiście jestem gotowy kupić rame za granicą.

Z powodu braku rozeznania w temacie 29 chętnie przyjmę wszystkie sugestie.

Z góry dziękując za pomoc pozdrawiam.

Edytowane przez grabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On-One Inbred 29er Vertical Dropout

 

I wszystko w temacie. Zmieścisz się z wysyłką w swojej kwocie.

 

mam tę ramę i jestem zadowolony (jest w mojej galerii) ... w tamtym roku kupiłem rebę 29 nietaper na ośkę 15mm bez problemu (w niemcach) poza tym są stery pozwalające na wciśnięcie w zwykłą główkę taperwidelca

 

co do wysyłki nie spotkałem się z odmową wysyłki do PL z jakiegokolwiek sklepu w UE...

 

to jest link do Jankesów ...

 

 

tu do Brytoli:

 

http://www.on-one.co.uk/i/q/FROO29VD/on-one-inbred-29er-vertical-dropout

 

koniecznie dokupu u nich odpowiedni zacisk sztycy (jest dość nietypowy - 29,8mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym są stery pozwalające na wciśnięcie w zwykłą główkę taperwidelca

 

Czy nie dotyczy to tylko sterów pół-zintegerowanych? W On-one są chyba zewnętrzne. A jeśli któs zna takie stery to proszę o link.

Edytowane przez grabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie!

Po rozeznaniu tematu ram 29 postanowiłem rozciągnąć projekt w czasie, ale wydać ma ramę nieco więcej. Dlatego ponawiam moje pytanie o Wasze propozycje. Rama musi mieć 21 cali, stalowa, geometria pod widelec 80-100mm lub sztywny. Budżet to około 1500-1700zł.

Edytowane przez grabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuszny kierunek, jeszcze troszkę i będziesz miał i singla jak chcesz i biegowca jak singli nie lubisz no i masz EC44.

 

Ja kupiłem to i tam:

 

http://www.hibike.com/shop/product/pc1ecf9e4f8aa28ab6ebb2ae8f697af9e/Salsa-El-Mariachi-2-29-frame-general-lee-orange-2014.html

 

I teraz nawet widzę mają promocję choć nie na każdy rozmiar. Ale można zapytać o L'kę bo oni i tak je ściagają.  No i z tym "was" to widzę, że szwaby też nieźle oszukują bo tyle nigdy nie było, może powinno by uczciwie "suggested retail price". Ja dałem w każdym razie 539EUR i wówczas na stronie wisiała pełna rozmiarówka. Duże koła, stalowa rama, karbonowa kierownica/sztyca i chyba nie muszę mówić że jestem z niej mega zadowolony choć tytany i inne fanaberie mi się śnią wciąż ;-)

 

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...