Skocz do zawartości

[do 1500] Rower do skakania po lasach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Chciałbym zaopatrzyć się w coś czym mógłbym polatać po hopkach, górkach, dołach itd. Cena dotyczy czegoś używanego ponieważ wolę rozwalić coś tańszego niż od razu sprzęt za powiedzmy 3tyś. Mam 175cm i niecałe 60kg. Co możecie mi polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polece B'Twina- Rockrider 6.3 ( B'twin - Rockrider 500s )

 

Rowerek bardzo dobry jak na swoją cene, co prawda nie miesci sie w przedziale cenowym ale to 300 zl mozesz dodatkowe poswiecic ;)

 

Moj znajomy z ktorym jezdze ma owego i trzeba przyznac ze jak na sprzet za te cene spisuje sie fantastycznie ;) . duzą zaleta zakupu tego roweru jest dozywotnia gwarancja na rame. Sam rower podchodzi pod '' najlepszy rower full susspesion do 2000zl ''

 

http://www.decathlon.pl/rower-gorski-rockrider-500-s--id_8208677.html

 

Wyzej link do ów rowerku , komentarze użytkowników , filmik i ladne zdjecia masz ;) mysle ze powinienes byc zadowolony

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rower nie nadaje się do " polatania po hopkach, górkach, dołach itd"....... ten rower jest do XC  :whistling: co nie zmienia faktu, że ma tą zaletę jaką jest dożywotnia gwarancja na ramę, połamiesz ramę - wymienią , połamiesz przy tym zęby - nie wymienią  :bye2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech wpierw kupi odpowiedni kask ochraniajacy szczeke a potem rower ( w zasadzie na takie jazdy bez niego nie powinien sie wybierac )

 

Prawda jest taka ze do 1500zl ciezo mu  bedzie kupic rower nadajacy sie do tego typu jazdy. nawet uzywany, A używanym zwyczajnie nie ufam.

Wole kupic cos drozszego, lecz nowego i objętego gwarancją

 

Kupujac przez internet używane rowery w zasadzie nigdy nie wiesz co dostaniesz...

 

Ps: razem z kolegą jezdzimy wlasnie po takich trasach typu nieduże hopki , górki , dołki , zjazdy ze schodów , zeskoki z murków itp :) i jego rower spisuje sie bardzo dobrze , jedyne na co narzeka po 5 miesiacach jazdy to na to ze cos grzechocze mu w piascie :)

 

 

Cóż zęby wymienią... jasne że wymienią :)

 

Tyle że nie podlegają one gwarancji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no niestety nie rosną , ale właśnie o tym mowa , kupi rower nieprzeznaczony do takiej jazdy i co chwile będzie musiał dokładać do sypiących się części i za rok  pewno włoży w niego jego równowartość  :whistling:  . Niestety nie zostały określone żadne szczegóły (w sumie) jaki to miałby być rower full , ht , składak a może elektryk  :sweat:  wiec nie bardzo nawet jest jak określić co założyciel tematu miał na myśli.... i jakim BUDŻETEM dysponuję ( główne pytanie "klucz") :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower z pełnym zawieszeniem będzie kiepski poniżej 2000zł, a nawet jeśli będzie dobre zawieszenie, to komponenty będą kiepskie i odwrotnie ;)

 

Co do roweru decathlon:

1. czy przerzutka shimano acera nie jest 8-rzędowa, czy ta "noga generacja" na to pozwala?  :blink:

2. przednia przerzutka tourney - uważam, że przy takim skakaniu będziesz miał z nią problemy - ja mam przerzutkę, którą serwis zakfalifikował jako "pomiędzy tourney a altus", a ona mi dokucza  :down:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my nie jesteśmy od szukania innym użytkownikom rowerów po alledrogo ;) poszukaj jakichś pozycji , wstaw tutaj a my Ci powiemy czy będzie sie nadawał. ale za te cene nawet używki do takiej jazdy trudno Ci bedzie znalezć.

Proponuje zwyczajnie dolozyc dodatkowe tyle ( 4000 ) i cos odpowiedniego powinno sie znalezc, no niestety, za dobry sprzet trzeba płacic ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...