Skocz do zawartości

[Do 1000PLN] MTB dla 135kg 500-600 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym kupić rower, którym mógłbym w mieście dojeżdżać na uczelnie, ewentualnie udać się w jakąś trasę rowerową. Z tego co się orientuje najlepszym rozwiązaniem będzie MTB gdyż ze względu na moje warunki fizyczne tylko taki będzie wytrzymały.

Odpowiadając na pytania z FAQ :

1. Ile możesz przeznaczyć pieniędzy? Czy istnieje ewentualna możliwość podniesienia limitu?

Przeznaczyć mogę niestety 500 zł, maksymalnie 600 zł na już. Nie chciałbym zbyt odkładac zakupu w czasie, ale ewentualnie mógłbym w razie czego dołożyć ok. 150-200 zł w ciągu m Niestety jako student nie ma zbyt wielkiego pola do manewru.

2. Rower używany, nowy, czy może obie możliwości wchodzą w grę?

Nie mam złudzeń, w grę wchodzi używany rower.

3. Ile km pokonujesz na rowerze rocznie, miesięcznie, tygodniowo, cokolwiek? Jakikolwiek obrazujący opis, zrozumiały dla przedstawicieli gatunku ludzkiego będzie mile widziany.

Swego czasu, kiedy posiadałem rower w gimnazjum/liceum robiłem tygodniowo ok 30-40 km. Teraz sądzę że będzie to podobny dystans wynikający z samego dojazdu na uczelnie.

4. Po jakich terenach się poruszasz? Asfalt, leśne ścieżki, bezdroża, itp. Jeśli są to różne nawierzchnie, określ czego jest więcej? Możesz też określić konkretnie jakiego rodzaju to ma być rower, jeśli jesteś już zdecydowany/a (XC/cross/FR/DH/Dirt/Street itp.).

Asfalt, kostka, wszelkiego rodzaju twarde nawierzchnie, ewentualnie leśne ścieżki i polne drogi. A co do rodzaju, to nie znam się. Nie znam żadnego z nich

5. Informacje o sobie, płeć, wiek, wzrost, masa, predyspozycje.

Mężczyzna, 23 lata, 195 cm wzrostu, 135 kg wagi. Nie wiem co mają znaczyć predyspozycje. Jazda na rowerze, głównie "użytkowa" i mająca na celu redukcje masy ciała i poprawę kondycji.

6. Wszystko inne co przychodzi ci do głowy a czego nie ma w tym temacie. Im więcej informacji tym lepiej.

Nie znam się absolutnie na rowerach, chciałbym, żeby był to rower możliwie najlepszy w tej cenie i na tyle wytrzymały, aby nie pękł pode mną.

 

Z góry dziękuje za pomoc i czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...