Skocz do zawartości

[Opony] Marathon Racer czy Mondial - używał ktoś?


brylek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Założyłem drugi temat, bo w poprzednim wyjaśniliśmy, że i Smart Sam i Hurricane to opony terenowe, poza tym moja wypowiedź zginęła gdzieś po drodze.

 

Jeżdżę no powiedzmy 90% asfaltu (miasto najczęściej i trasy do 100km) oraz trochę po ubitych ścieżkach w lesie, raz w tygodniu.

 

Nie chcę schodzić z grubością poniżej 1.75. Ewentualnie na przód pójdzie Kwest.

Do wyboru: Land/Road Cruisery - ale to mieszanka basic, boję się, że to słabo będzie jeździć. LandCruiser wpadają w szczeliny w kostce brukowej podobno.

 

Zdecydowałem odżałować tą stówkę i kupić Marathon.

Teraz kwestia czy kupić wersję Racer czy Mondial?

Mondial niby lepiej toczy się po terenie, ale na asfalcie będzie słabszy według kalkulatora Schwalbe.

Racery przejadą w lesie i po polach? Jest jakiś użytkownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam racery 700x35mm są super dobrze się mi na nich jeździ założyłem je do swojego starego crossa gdyż przeznaczyłem go na miasto i sfalt, a drugi rower mtb na teren. Umnie gdy napmpowałem koło i zmierzyłem szerokość opony wyszło mi 33 mm :woot: więc warto kupić te opony :thumbsup:    Tu kupiłem i wyszło mi najtaniej  http://www.bike-discount.de/en/buy/marathon-racer-hd-evo-28-x-1%2C35-folding-98331/wg_id-5113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...